Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Un frappucino va rog!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 999
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fetelor! We frumos sa aveti!

 

Eu plec cu colegii la munte. Sper sa avem vreme ok ca e undeva in pustiu. Nu merg telefoanele decat din anumite locatii.

 

Nu am fost niciodata la Pepco. Covoare nu avem si nici nu cred ca luam.

 

Apropo de desert. Am mancat cei mai buni papanasi la Hanul lui Manuc. Am fost pentru o radiografie la Unirii si am ajuns pe acolo.

 

Am pus un implant si mai trebuie sa vin o tura la Bucuresti dar nu stiu cand. Au zis ca e ok si vara viitoare. Mai vedem.

 

Fimea cea mare si-a luat camera la camin desi va studia in orasul lipit de al nostru. A primit cheia si am mers sa o vedem. Deocamdata are pat si masa, deci trebuie umpluta cu diverse. Partea buna e ca e la vreo 20 de km de casa deci putem duce pe rand ce mai trebuie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare dragilor,

 

frumos aici la voi . 
 

laura, ce mișto pove de copii . 
stii ca era o tipa din Pitești cu englezul . 
cel mic a terminat medicina la Cluj . 
nepotul meu a intrat anu acesta la București la medicina . 

 

 

Frumos și la Ioana la festivaluri . 
 

judoka, mai ești in ro ?

 

va invidiez oe cele care petreceți timp mult in ro.  [flo2] 
 

 

noi am fost in ro . Scurt dar atât de plăcut . Am venit cu masina [fri] . Dar am venit toți 4 și bine am făcut . Toată lunea fericita . 
m-am dus- o pe maică-mea la doctori . Copii au vizitat și bucureatiu ( nepotul meu are gemeni . A născut la termenii , 2.600 copila și 2560 băiatul . ) sunt acasa și mâine fac o săptămâna . ) 

 

minunat minunat 

 

j, copilul meu a închiriat AP cu alți 3 colegi . Vedem . 
 

 

otilia, felicitari copilei .  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Otilia, felictari si mult succes fetei! Ce va studia ?

 

Ioana, cum a fost? Noi nu am mai ajuns, din pacate. 

 

Elkia, felicitari parintilor, sa va traiasca nepoteii multi ani sanatosi si fericiti! Intensa si frumoasa vacanta ati avut .

 

Eu trag de mine intr-o lene si o plictiseala totala sa trec si de saptamana asta de munca. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O saptamana frumoasa!  [flo2]

 

Ce repede a trecut we. Am venit terminata de la munte. Din fericire nu ne-a plouat si mi-am luat portia de munte cu varf si indesat. 

 

Fimea va studia ceva gen ASE. Sper sa ii placa ca s-a cam tot sucit. Oricum ea a ales si facultatea, si unde va sta la camin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elkia si Otilia, felicitari copiilor! Un nou inceput.

 

Otilia, chiar daca oraselul in care studiaza este la doar 20 km de casa, foarte bine a facut ca si-a luat camera in campus. E primul pas spre autonomie, spre viata de tanar adult, un pas absolut necesar.

 

Eu am trait doua zile pline, cu oameni faini, muzica buna, mancare si mai si, activitati de tot felul.

Totul este aproape in Darabani: primaria, Casa de Cultura, Conacul Bals, amfiteatrul, stadionul. Mergi de la o activitate la alta imediat, dupa pofta inimii (dezbateri, ateliere, intalniri, film, teatru, concert etc.). Poiana Teioasa, unde au loc concertele seara, este cam la 1 km distanta, dar e o plimbare placuta, pe trotuar, cu un view superb.

Cand am iesit dimineata din cort am dat peste o cunostinta pe care nu o mai vazusem de peste 10 ani. Ne-am nimerit vecini de cort, asa ca la ora 8 dimineata beam o cafea la crasma de pe colt  .

Subcarpatii nu m-au impresionat dar atmosfera a fost calda, prietenoasa, animata. Vasile Ernu si Viorel Ilisoi sunt amuzanti si separat, dar impreuna... visul oricarei dezbateri, nu te plictisesti.

Pe ansamblu, o lume in care imi place sa traiesc, o Romanie care exista (daca ai bunavointa sa vezi asta) si care sper sa creasca in continuare.

 

http://stiri.botosani.ro/media/fck/images/366220236_678037271033721_6485936447317801459_n.jpg

 

Când Nordul devine o țară. La Darabani

https://stiri.botosani.ro/stiri/opinii/cand-nordul-devine-o-tara-la-darabani.html

https://www.facebook.com/ZileleNordului/?locale=ro_RO

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...