Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Un frappucino va rog!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 999
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Otilia, felicitari copilei. E mai comod sa fie aproape de scoala decit sa faca 20  de km dus-intors.  [flo2]

 

Ioana, m-am uitat pe link-uri. [flo2]  Ce orasel fain ! (aveam o colega de liceu de acolo). 

 

La mine nu se petrece mare lucru decit ca am pierdut aproape toate volatilele, mincate rind pe rind de diversi : dihor si o vulpe.  [fri] Trebuie sa contactez vinatorii din zona sa vedem ce se poate face. 

(e drept ca au disparut si tot soiul de soareci de cimp, ca efect lateral)

 

Va pup pe toate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Te inteleg.

Mie mi-e frica de animalele mari (cai si vaci) daca le intalnesc in aer liber. Odata m-am intors de pe un traseu montan pentru ca pe poteca sedeau cateva vaci (isi faceau siesta) si nu aveam pe unde sa le ocolesc.

Asa, daca vad un cal in boxa lui, sunt curajoasa  .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cit]  [cit]

 

elkia,

e super ca tu iti incarci bateriile in tara.

Vara asta sper ca a fost o exceptie la mine, un hei rup de munca plus calduri din alea sanatoase. Acum am revenit acasa de la 36 gr la 16. 
Trebuie sa ma repliez cu o aprovizionare si vazut program pe urmatoarele zile. 
 

mik, pacat cu gainile.

 

ioana, laura, mai plecati in grecia? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

ioana, laura, mai plecati in grecia? 

 

Eu da!! Duminica va salut de pe plaja.

 

Cica muncesc si azi, dar am in program epilat, cumparaturi, facut bagaj,  ceva gradinareala sa las plantele cat mai viabile (ramane soacra sa aiba grija de animale si de casa, dar ea cu gradinaritul nu prea sunt compabile).  

 

Dupa cum banuiam, fii'miu a declarat " 'fain' Costinestiul! nu ma mai duc niciodata! " Si nu e vorba de fitza.,Concertele i-au placut, s-a distrat cu prietenii, cazarea a zis ca a fost decenata. Doar ca i s-a parut foarte mizerabila (la propriu) statiunea si zilnic s-au luat de ei pe strada diversi oameni (si nu doar alti copii, adolescenti, ci inclusiv adulti) .  Mi-e cumplit de  greu sa inteleg ce au unii in creier, sa arunce rautati, sa faca misto, sa injure niste copii doar pt ca sunt imbracati diferit, poarta bijuterii sau nu sunt tunsi 'regulamentar'.  In Vama s-au incadrat in peisaj, in Costinesti , dupa cum zicea unul din gasca "bine ca macar nu am luat bataie".

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...