Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Un frappucino va rog!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 999
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Da,

 e frumoasa si are farmecul ei. Dar cred ca ar trebui sa fie mai atenti si sa investeasca in anumite chestii, pt ca din turism traiesc. De ex, de la hotel nu am avut deloc net, pt ca au probleme cu reteaua. Sau reciclajul inexistent si mizeria si imputiciunea de la tomberoanele de gunoaie. 
Sau parcarile, mici, insuficiente. Dupa o anumita ora era plin de masini care incercau sa gasesca un loc liber(mai ales la umbra).

 

In fine.

si pe mine ma termina caldura asta, chiar am avut o stare de rau/disconfort. Codul portocaliu e anuntat pana miercuri.

Apropo, in vacanta am avut temp de 30 gr, doar in ultima zi cand am plecat am prins canicula(si eram si cu valiza dupa noi prin oras  [clo] ) 

 

Si o bila alba pt easy jet, prima oara cand zburam cu el. Mai civilizati, mai organizati, fara intarzieri/am putut de la inceput sa facem check in pt intoarcere. mai multe limbi straine vorbite. Mai bine dacat cu wizul. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Ne-am intors din Rodos, ne-a placut foarte mult, desi a fost cald, cald, cald. Cred ca este cea mai arida insula greceasca dintre cele 5 pe care le-am vizitat pana acum. Dar marea este albastra, limpede si calda   , iar oamenii foarte prietenosi. Cam 70% dintre turistii din resortul la care am fost erau englezi si germani. Familia cu 3 copii destul de frecvent intalnita.

Am fost in mici excursii pe insula folosind transportul public local, care circula foarte bine si este ieftin. Old town, in Rodos, m-a impresionat - un amestec de medieval turcesc, evreiesc, european.

 

Back to work, asadar.

 

Ioana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...