Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Un frappucino va rog!


Recommended Posts

Discuțiile astea le am și cu frății mei. 
noi avem copii născuți la câteva zile in 2004, 

Își 3 copii sunt in clasa 11-a acum . 
 

egal cum spun, miroase a acru .,

nu e vorba de asta, dar nu trebuie fiecare dintre noi sa despcoperim roata olarului . 
daca ea a fost descoperită , nu e deloc rău sa o folosim de la vecin ca technica și sa avansam . 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 999
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dana. Expresia da, dar 

Si eu ti-am zis ca nu a zis ca suntem noi buni, ci s-a referit la modul cum e predata , evaluata si cum sunt formulate (foarte diferit) subiectele . Imi amintsc de buflea care ne spunea de copii ei ca nu inteleg si li se pare foarte grea si diferita "matematica romaneasca" pe care o faceau cu bunica lor in vacante. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

io sunt mulțumită tare de școala la ai mei, pt ca io sunt toleranta și văd doar chestiile pozitive, restul le suplinesc io cumva. 

 

esti multumita pt ca e o scoala buna, dar sunt copii la periferie, la hauptschule, care abia o sa termine 10 clase , dupa care munca necalificata sau prost platita ii asteapta.Nu pe toti, dar pe majoritatea. 

In plus ai tai au avut tot timpul activitati, sport, meditatii, timp , bani,si energie cheltuite de parinti. Nu toti au sansa asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De fapt, toata societatea se duce direct in cap, in toate tarile.

Nu mai avem bun simt, nu mai suntem empatici, nu mai intereseaza sentimentele celui de langa mine, iar dreptatea, onestitatea sunt niste notiuni perimate. 

 

Corect, f bine ai concluzionat.

 

uite un exemplu: mahalagioaica nr unu a tarii, femeie cu procese, care loveste barbati, minte de rupe, dusa rau cu pluta, este bine mersi aleasa in romania femeia anului.

Eeee, asa mai rar [alcool]  [alcool] astea ne sunt valorile

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am cumparat  si impodobit bradul.

 

Tema de anu asta : gold. Cica beteala e demodata, mie imi place tare mult. E micutz, bogat, are o crengita lipsa, ceea ce ii da un farmec. Si este o specie fara miros, din pacate  [bib]

 

otilia,

ai dreptate cu timpul petrecut cu rebela. Ar mai fi de povestit, ca s au mai intamplat niste chestii….

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...