Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pisici


Recommended Posts

  • Răspunsuri 65
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

mULTUMESC TUTUROR PENTRU SFATURI1

 

nU AM TIMP AZI SA aprofundez, mai am ceva intrebari, insa de miine am 4 zile libere si am sa intreb cu siguranta.

 

Baiatul a comandat tot, incepind cu nisipul d episici, toaletetele si terminind cu mincarea!

 

Miine le aducem acasa, prima intrebare e cum o sa stie unde e toaleta lor, sau cum sa le aratam unde este toaleta.

 

Am luat doua toalete, una in sufragerie(nu e definitivat locul inca) si una in baie.

 

DEci cum trebuie procedat sa stie unde e toaleta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu l-am dus in baia mica si i-am bagat labutele in nisip. De mai multe ori. Am si scormonit cu labutele lui (in mainile mele) in nisip. M-am agitat degeaba, baiatu' a inteles imediat unde trebuie sa faca si nu a ratat niciodata. Usa la baia mica a ramas deschisa permanent.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tot asa, i-am bagat cu labutele in asternut.  sa stie unde sunt litierele. Fetita a gasit-o singura   si ea a stat cam 7,8 luni afara, pe langa blocul meu.  eu doar in baie am ambele litiere. Cand am adus-o , am tinut-o pe fetita intr-o camera separat, i-am pus litiera acolo, apoi am mutat-o in baie, chiar daca am baia foarte mica.

 

Usa la baie doar deschisa sta si la mine de cand il am pe minunat. Acu si minunata  [mata]  [mata]

 

Acomodare usoara, Anda! 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana pe al meu l-am luat la 3 luni și după ce am instalat litiera s-a dus direct acolo. Deci e instinctiv, n-ai de ce sa-l bagi cu labele in litiera. 
 

ps. In aproape 7 ani de cind îl am n-a făcut niciodată in alta parte decit in litiera. Sint extraordinar de curați, spre deosebire de ciini care miros daca nu ii speli. Am avut ciini 28 de ani, pisica asta a fost o revelație pentru mine.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...