Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ana Maria Prodan Regekampf


Recommended Posts

 Vad ca nu a fost tocata, desi trebuia ,insa , probabil,ati pierdut faza aia cu "Uratele" 

M-am simtit si eu direct lezata,caci e din generatia anilor 70 si daca se coboara de pe pedestal,isi scoate suvitele blonde, face pauza la botox si masaj , renunta si la fatetele alea oribile, si la siliconul din sanii ei,mari ,tari si pufosi....ar straluci foarte frumos pe plaiurile mioritice , de unde sa ai as tupeu sa spui,ca atunci cand ea intra intr-un restaurant in Bucuresti lumea se opreste din mancat....? La care restaurant?

Exact cum stralucea "soarele" ei ,unicul,neegalatul,sfantul neincoronat al Romaniei ,in patul unei romance tinere,frumoase,focoase,in Bucuresti,in timp ce ea , proaspat slabita isi etala nurii ,facandu-si sotul de rusine in Emirate.

O sotie serioasa de antrenor,nu isi "ridica"sotul defiland in chiloti (erata,bikini,tanga) intr-o tara unde la intrarea la mall se cere o anumita vestimentatie.

Ca plaja e libera,e,cu un scop ,sa creasca Dubaiul ,din preturile exorbitante,platite de no-vedete,sau wanna-be,ca tot e la moda cu englezismele in ziua de azi.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

https://sportbull.ro/exclusiv-cum-a-reusit-prodanca-sa-arate-la-50-de-ani-mai-bine-ca-la-20-sexy-agentul-de-fotbalisti-trage-tare-la-sala-si-nu-mananca-nimic-o-zi-intreaga/

N-am pierdut 

absolut penibila mi se pare, chicioasa, megalomana si dusa cu pluta. Banii nu pot cumpara nici eleganta, nici clasa, nici modestie. Si cred ca si minte de ingheata apele, ba e in america, ba in dubai, ba sparge banii pe nu stiu unde.

Am ascultat si un interviu cu ex ul, cu Maruta f de bun simt mi s-a parut . Bine ca a scapat de nebuna. 
 

Si da, fatetele alea sunt oribile. Parca si fostul se afisa in poze cu un zambet la fel de artificial. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...