Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Tate si alte discutii


Recommended Posts

 

 

astia-s votantii lui t ump , sau simpatizantii , tate's followers Abuzatorii sunt abuzatori indiferent de statut social, loc de munca , numar de urmaritori pe yt sau ce sfaturi dau, pentru ca in spatele usilor inchise nu stie nimeni ce se intampla.

ce vrei sa spui de votanții/ simpatizanții lui T ca sunt  followerii lui Tate? Sunt sigura ca majoritatea habar nu 
au cine e Tate.

Ce anume te deranjează la cei 75 milioane votanți si lui T.

Despre votanții lui B nu ai nimic de spus? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 147
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

  • 3 months later...

Scriu toti pe fb despre conflictul S vs S in Parlament si am cautat pe Yt din curiozitate

OMG, parca traim intr-o tara bananiera, si nu e o exagerare, cum naiba sa ne facem de ras in halul asta? ca la urma urmei parlamentul ne reprezinta ca natie.

Parerea mea e ca cei doi ar fi trebuit arestati sau cel putin suspendati   [alcool]  [alcool]  .Si nu numai ei

Voua nu vi se pare absurd ce se intampla?? 

Nu am mai vazut nicaieri sa vorbesti la tribuna parlamentului, sau oriunde , si in acelasi timp sa te filmezi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vaaai! Dar 'D-na Diana' si dl Semiom lupta pentru romani!!! Esti cu tradatorii de tara, te-ai dat cu strainii daca zici ca trebuie arestati! Strainii care ne umilesc si ne fac sclavi. Romanii verzi, adevarati, nu se lasa calcati in picioare! Urla si fac panarama de mahala live pe facebook sa vada poporul cum ei lupta cu dusmanii si tradatorii!  

 

Nu m-am uitat deloc la ce au facut, am citit doar niste stiri si am ras tare cand am auzit ca s-au scuipat si s-au injurat intre ei, astia doi. 

 

Am inteles ca in diaspora sparg sondajele,  70% intentioneaza sa voteze cu ei.

 

Cateodata imi vine sa ma ascund de rusine , apoi imi amintesc ca nu ma reprezinta pe mine, cine i-a votat, sa si-i asume! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Laura, e de plans , si cum naiba sa voteze diaspora cu ei nu ma duce capul....in urma cu trei ani , dupa ora 9 pm cand s-a dat exit poll a fost prima data cand am auzit de ei si am ramas mirata cum de au 10% , si voturi din afara tarii. sincer, nu auzisem de ei.

 

Sunt curioasa, aia 70% din diaspora ce asteapta de la aur.

In Parlament trebuie sa fie ordine si disciplina , nu vad de ce ceilalti parlamentari si cetatenii sunt obligati sa sporte abuzurile lor

 

 

 

Nu i-am votat si nu ne reprezinta ...dar uite ca ne reprezinta..

 

 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...