Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Soare cu dinți, de ce mă minți?


Recommended Posts

Nou sezon, nou capitol pe ghețar. Aș zice să auzim numai vești bune, ca de obicei, dar cu atâtea câte se întâmplă în jurul nostru, mai aproape sau mai departe, zic doar atât: să rămânem sănătoși și întregi la trup și la minte.

Stayin' alive!

 

 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 128
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata si bun gasit la noul capitol!

 

Am fost azi cu Mihai sa depunem actele pentru buletin. Sambata, pe 14 a fost ziua lui. 

Ramo este un pic racita.

Si la noi vor fi ceva modificari la munca, dar inca nu stim nici cum nici ce. Vom vedea.

 

Silvi, spor la crosetat! Ne arati produsul final?

 

Fleur, multumim pentru capitol!  [flo2]

 

Roli, deja zapada? In weekend-ul trecut a fost sora cea mica la Brasov: fost cald si a facut ceva plimbari mi-a spus.

 

Ella, felicitari pentru prezenta in noua organigrama. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bună dimineața!

 

LauraNico, La multi ani pentru Mihai! sa fie sanatos si norocos! sanatate fetei, recuperare rapida, iar tie sa iti fie bine la job, orice schimbari vin sa iti fie bine [flo2]

Cand am gata o soseta va pun poza, deocamdata sunt de abia la talpa...la cat timp am eu va dura ceva sa le termin  si pana le termin eu vine primavara, si apoi ii creste copilului piciorul...si ma apuc de altele. 

 

la noi astazi a iesit soarele, dar cred ca e cu dinti. in weekend insa se anunta vreme foarte calda. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

post-52446-0-83218400-1698054981_thumb.jpg

 

Bună ziua!

sper ca am reușit sa atasez poza. e gata prima soseta tricotata. Iuli a umblat doar cu una tot weekend-ul - ca cica ii place foarte mult. si au fost si 30 de grade, dar nu conteaza, daca ii plac. a doua are doar varf.

 

in weekend am fost la țară, a fost ziua comunei si ne-am plimbat putin pe la targ, a, fost si in parc cu mica si in rest treburi casnice. astazi m-am trezit cu o stare tare rea, cu durere de cap, greata...dar dupa mai multe ceaiuri si pastele vad ca sunt functionala.

 

post-52446-0-83218400-1698054981_thumb.jpg

post-52446-0-83218400-1698054981_thumb.jpg

post-52446-0-83218400-1698054981_thumb.jpg

post-52446-0-83218400-1698054981_thumb.jpg

post-52446-0-83218400-1698054981_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...