Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate! (64)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ioana, ia de aici[pup] sa nu te simit aiurea. te intelg perfect. Lasa ca ne vedem data viitoare. Poate e intalnim saptamana viitoare la plimbare in Vlaicu. ce zici? Poate vine si Flavia. Diana sunt si rochite sau sarafane la Teba? Stiu ca la cuibul cocorilor sunt si salate. cine tine cura poate comanda asa ceva. E cam 10 lei porti care e imensa. eu una cu greu pot manca una intreaga. [url="http://community.webshots.com/user/gabitzica"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca si Niko , bine ati venit !!! Scheletron zici Gabi [:-)))], biata Diana o sa te ajunga in curand pe tine [:D]. Miha noi nu ajungem pt ca pleaca cumnata-mea vineri si mergem sa o conducem la aeroport in Timisoara .Dam un "giro" si pe la Mall [:D]. Alina2 dintisori ziceti ? am sa fac pozele sa va arat bretonul lui Mel[roker] Maggda La multi ani !, cu intarziere,sa fi fericita alaturi de Biuta , Akira si sotior (ordinea stabileste-o tu [:D])Daca tot veni vorba , ceva poze cu zana ta ? Ioana bine ai revenit , nu am apucat sa vad pozele voastre inca. Mey Clau dar ce e cu Raul de e asa de bolnavior ??? tot cu febra e ? Diana ce mai faceti ? la Teba nu am ajuns , numai asa ca sa nu zic ca nu am mers si noi, desi nu am nevoie de nimic din ce ziceai ca e.Ce mai zice Timi si Dudut ?Mel tot pomeneste de el, ca de obicei , nu ?[;)] Flavia ti-a trecut supararea? Restul fetelor ?va pupitez pe toate si pe puiuti .Aaaaaa,am uitat am vazut-o pe Mara in poze , scumpica foc , pacat ca nu am sa o vad si eu. Pana una alta EU vreau PIZZA [pofta]dar mananc la Mall[:p].Mey Mel a ajuns la 13kg, acum trec in extrema cealalta, mananca prea muuuuult !!![:D]are niste maini si picioare , o duc la sumo.[grasa] Melania [fetita](14.01.2005) si mama Carmen [url="http://photos.yahoo.com/cofratu"][bum][/url] poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...