Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate! (64)


Recommended Posts

Neata fetelor ! Ce bine suna o intalnire la iaba verde![bis] Trebuie sa se obisniasca si Maia mea cu multa lume. Mie de toti bebelusii mi-a placut, si de mamici. Miha, Maia a spus sa-ti multumesc ca o mai primesti pe la tine si data viitoare nu mai face scandal! [:D] Cat despre mine, nu m-a terorizat, doar ca mi-a fost mila de ea[mamica] [pup]pe toate si pe toti pitici.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am dormit pana la 9 ca valizele. Baietii mari au plecat la Minis. Eu am intrat sa va spun ca Matia are dintisor[bum] Eu sunt si [bis]si[q]ca deja am baiat mare. Daria- 29.01.1999[zana] Alex - 07.02.2003[bonjovi] Matia - 31.10.2006[bebic] [foto][url="http://new.photos.yahoo.com/somleac/albums/"]POZE[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,fetelor! A fost frumoasa intalnirea,toti piticii sunt niste dulci,ca nu mai sti dupa care sa te uiti,iar mamicile-model! Ada,se pare ca tu esti fotografa trupei,faine poze. Si mai am o remarca: ce copii frumos educati! (ma refer la cei marisori)Bravo mamicilor! Alina,Ade e o scumpa! Flavia,sper sa ai multa bafta la ex,dar precis o sa te descurci de minune.[cool] Alex a dormit cam rau azi-noapte,s-a trezit de vreo 5-6 ori,nu stiu,cred ca a avut probleme cu burtica. Anca [mamica], mami de [copil] Alex [foto][url="http://community.webshots.com/user/ancapolgar"]Poze[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari lui Matia pentru dintisor[bis] Miha ce frumos stii sa iti pui gandurile pe "hartie"{ e cam perimata expresia , ca nu mai scrie nimeni pe hartie in ziua de zi) Si noi ne-am simtit tare bine. peTudor nu l-am putut culca pana la ora 1 [bang] si drept urmare a dormit pana la 11. stit ce mi-a zis mai inainte cand m-a vazut la calculator?"mama vorbesti cu o femeie de-a ta?"[:D] Nico, spune-mi de unde te cunosc? De la pital oare? cu cine ai nascut? [url="http://community.webshots.com/user/gabitzica"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor! N-am mai plecat la Craiva(eu cu Nicolas) din cauza de bebic bolnavior[:(]....dar s-a dus Ovi cu Alesio.. Am vazut pozele de la intalnire..super!...si ce mari au crescut bebicii![:D]!Alinush [pup] si multumesc mult de poze!Pe urmatoarea sper sa n-o mai ratam!(sigur n-o ratam daca nu e la sf sapt). Miha felicitari pentru dintzucul lui Matia![bis]....Nicolas inca n-are nici unul[:D](la frate-sau i-a iesit primul la 5 luni jumate....[:D]) Si-acum despre noi: joi spre vineri noapte am fugit cu piticotul mic la urgente ca a inceput sa vomite.A vomitat f mult, si dupa ce nu a mai avut ce tot avea senzatia de greata si se chinuia sa mai dea afara....La UPU Pediatrie i-au facut Metoclopramid IM si am revenit acasa.A doua zi l-a dus Ovi la pediatra la care mergem cu piticii si l-a consultat si concluzia e: virusul care i-a provocat eruptia de sapt trecuta(ca asa banuieste pediatra) i-a provocat si starea de rau....Acum e relativ ok....inca mai are ceva bubite, de vomitat n-a mai vomitat de atunci noaptea, i-am dat numai Hidrasec si un mini regima alimetar....si speram sa se faca bine...abia astept sa-i vina si rezultatele de la analize sa vedem daca a fost sau nu rubeola... Deci are ceva viroza piticot....dar ciudata rau: nu muci, tuseste ffff rar, ceva bubitze pe fata...si atat![:(] Clau voi cum sunteti?V-ati mai linistit? Week-end placut fetelor![pup] Eu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, imi pare rau ca e Nicolas bolnavior. Of doamne... Va asteptam neaparat la urmatoarea intalnire. Diana, Carmen, pacat ca nu ati putut veni si voi. Am gatat si masterul [bis]. A fost ok, am stat destul acolo pe coridoare pana cand ne-a chemat si pe noi, desi ar mai fi trebuit sa asteptam ca nu era randul nostru, dar fetele de la banca aveau o inmormantare si au vorbit cu profu sa le bage mai repede asa ca hop si eu. Am dat din gura ca o moara stricata numai sa nu le dau ocazia sa-mi puna intrebari si am avut noroc ca mie nu mi-au pus, desi la altii le puneau si cate 3-4 intrebari, nu neaparat legate de lucrare. De azi nu o sa mai am calculator cateva zile pt ca il duc la reinstalat windows-ul asa ca nu ma dati disparuta. Ada, faine si multe poze.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...