Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate! (64)


Recommended Posts

Am intrat pe site la Protv si am vazut ca a iesit Costi aseara! Ura!!! Nu-mi place de el...si nici manelele![bang][bang][bang] De luni ma apuc de curatenia de Pasti...ca dup-aia ma duc la Alba vreo 3 zile. Mai fetelor...noi chiar suntem nefumatoare toate sau se abtin fumatoarele cat timp tzine intalnirea?[:D] mail adacucea@yahoo.com In seara asta iar plecam prin alte case, suntem invitati la niste prieteni la masa. [url="http://community.webshots.com/user/adablackcat"]intalnire la fam.Somlea[/url] ada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am intrat repede sa va salut ca plecam la Bihor pana maine. Au taiat porcul si mergem si noi la "cina porcului".[:D] Era programat sa mergem doar maine ,dar au insistat ei sa mergem de azi dupa masa. Miha, felicitari lui Matia pentru dintisor! [bis] Flavia, felicitari pentru examen! [bis] Ioana, pupici lui Nicolas si sa-i treaca repede.[pup] Ati primit pozele celor care vi-am trimis aseara? Trimit acum si la Nico si Ada, cine mai vrea sa scrie adresa. Am mai pus si eu cateva poze azi noapte, incepand de [url="http://family.webshots.com/photo/2774296290094022383gZvPnV"]AICI[/url]. V-am "bombardat" cu poza saptamana asta.[:D]
[mamica]Alina cu [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653339.png"] Adelina[/url][8**] (31.08.2006) & [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653351.png"]Dragos[/url] [bonjovi](11.04.2002) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/alinamorostes/my_photos"]poze 1[/url], [url="http://community.webshots.com/user/alinamorostes"]poze 2[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsti am si eu 5 minute libere [:D] Ma dispera Clau, imi vine sa-l strang degat [:D] Asta nu sta in cap nici 5 minute. Sta 2-3 minute, iara incepe sa umble si ma disperaaaaaaaa. Am fost dupa analize si limitele normale sunt 0,0-0,5 iar lui i-au iesit 0.57 nu stiu ce unitati [:D] L-am sunat si pe medic dar nu raspunde. Oricum mergem luni Alta bomba ptr mine e ca Raul iar s-a umplut de bube de la alergie. Acum chiar nu pot sa-mi dau seama de la ce a facut. Si asta ma dispera cu alergiile lui. Numai ce am scapat de o tura de bube [bang] Dupa cum observati azi toti ma dispera [:-)))] Miha, a fost super super la tine si iti spun sincer ca am ramas super impresionata de apart vostru. Sa-l stapaniti sanatosi [pup] Felicitari ptr iepurila [pup] Daria strangea jucariile, draga de ea, inca de cand ne pregateam noi sa plecam. Chiar am vrut sa-ti arat ce harnica era, dar ne-am luat cu altele si am uitat [:D] Flavia, FELICITARIIIIIIIIII [bis] Daca tot ai mancat o bucatica de placinta puteai sa o mananci pe toata, ce rost a mai avut sa te chinui [:-)))][:-)))][:-)))] Alinush, multam de poze si ca ne-ati dus aseara acasa [pup] Ioana, imi pare rau de Nicolas [pup] Auzi, da voi de ce mergeti acum in fiecare uichend la Craiva? Nu va e greu? Cristina (Maria), categoric NUUU!!!! nu primim barbati [:-)))] Diana, ce tabla i-ai luat lu Vladut? de aia cu picior?? Nico, multumim de aprecieri, dar sa stii ca ei deja se cunosc, putem spune ca au crescut impreuna [flo] Data viitoare ai sa vezi ca si Maia se va simti mai bine [pup] Ada, super poze [flo] Nu vrei tu sa ni le trimiti pe mail?? [:D] Unde-i CARMEN??? Azi a venit cumnata-mea din Portugalia si i-a adus lu raul un super Spiderman. N-am vazut aici de ala, are echipament subacvatic. Abia astept sa-i fac baie la Raul sa ne jucam cu el [:D] EDIT: Ada io-s fumatoare dar nu-mi permit si nu mi se pare normal sa fumez la cineva care nu e fumator si mai ales ca-s atatia prunci. Nu mori io dac anu fumez atatea ore, face bine la frumusete.
Nou stil de viata [cool] [pk]Cookie-[pk]Alma-[pk]Ina-[pk]Claudelu
ce mai astepti??
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ada [:D] Alinushule, m-am uitat peste listuta si sa mor de-mi dau seama de ce apare asa. E imbarligata rau deja [bang] Am observat ca daca incerc sa fac modificari la decembrie se strica noiembrie si tot asa [alcool] Cand am chef ( ca acum sincer n-am) o bibilesc mai mult si iicnerc sa o fac mai "lejera", sa mai scot din ea unele paranteze [:D] Ma duc sa ma dushulesc daca ai mei baieti dorm PS: tocmai am vorbit la telefon cu sefa lu Clau. Mor de draci. Clau cum doarme am raspuns eu la mobilul lui desi nu fac treaba asta si era sefa'sa sa vada cum se simte si daca a fost azi la servici [bang] No ziceti si voi, asta nu e nesimtire? [bang]
Nou stil de viata [cool] [pk]Cookie-[pk]Alma-[pk]Ina-[pk]Claudelu
ce mai astepti??
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand felicitari lui MATIA pentru dintzishor si FLAVIEI pentru examen [bis][bis][bis] Intalnirea a fost super ,Miha dupa cum a zis si Clau apartamentul e foarte fain ,multtt spatiu ,multe jucarii ,bine de vorbit nu prea am apucat sa vorbesc eu prea multe cu voi ca David e asa cum e ,cum il stiti si voi ,dar cu toate ca am zis ca din acest motiv nu voi mai participa la alte intalniri ,eram si acum nehotarata sa merg sau nu ,dar chiar nu ma pot abtine imi face placere sa vad bebelusii ,copii care sunt tare haiosi (cate traznai le vin in cap) si sa vorbesc si cu voi catusi de putin .David a adormit cum l-am pus in scaun ,a plans putin ,dar la colt la strada cu linile de tramvai el deja era in lumea viselor ,era rupt de oboseala ,l -am lasat asa cum a fost imbracat si a dormit pana dimineata la 8. Nico,Maria ,Anca ma bucur ca v-am cunoscut si pe voi si pe bb vostri Diana trenuletul la adus iepurasul mai repede ? Ioana imi pare rau ca Nicolas a fost bolnavior .poate data viitoare reusuti sa veniti si voi Ada merg sa vad si eu pozele Ildi si [roker] David (2 mai 2006 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Miha, a fost super. Ai niste copilasi cuminti. Si Daria e o harnicuta. Pupici iepurasului. Vorba lui Gabi, si tu scrii tare fain. Alinush, am primit pozele. Acu merg sa ma uit pe ele. Nu am vazut inca nici unele, nici pe ale mele nu le-am descarcat. Ioana, sanatate lui Nicolas. Clau, sanatate baietilor tai. Am vazut intr-o reclama o tablita, la Ambient, dar nu cred ca aici la Arad au. Flavia, felicitari. Merg si eu sa-mi recuperez fetele ca sunt la bunica de aseara. Pupici, Cristina si gemenele -- http://sysopconsulting.homeunix.net:8080/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alina iti scriu si eu adresa cand vi acasa sa-mi trimiti si mie pozele pityu_ildi @yahoo.com Flavia maine merg in Cora ,ramane cum am vorbit 10 borcanase de 125g daca pretul e pana la 2 lei? Clau cand o sa ai chef ,(ca acum ai scris ca nu ai )trece-l si pe David al nostru [:D] in listuta celor din mai 2 mai 2006 [pup] De sefi ce sa mai zici ,cand esti bolnav nimeni nu te-ntelege ,numai cand esti bun de lucru [haibat] Ildi si [roker] David (2 mai 2006 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

AAAA inca ceva daca are cineva chef sa-mi trimita si mie pozele de la intalnirea de la Gabi si Clau .Pleasseee , mi s-au sters ,sotul meu a dus hardul la cineve si cand l-a bagat la ala in calcu s-a sters windowsul iar eu pozele le-am avut puse pe deskop si le-am pierdut . Ildi si [roker] David (2 mai 2006 )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ildi iti trimit eu pozele...5 minutele [:D] Cristina cred ca merg saptamana asta pe Oituz la depozitul ala de jucarii si poate am noroc sa gasesc acolo daca nu merg la Ziri si o iau pe aia care am vazut-o sapt trecut, sper doar ca au mai dus [:D]
Nou stil de viata [cool] [pk]Cookie-[pk]Alma-[pk]Ina-[pk]Claudelu
ce mai astepti??
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...