Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate! (64)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 295
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am vazut pozele. Ildi si mie imi place poza 17 , unde David e ciufulit. Tuai dormit ceva azinoapte? Carmen, mai da mare dragoste mai e acolo la voi [:D] Pozele in care suntem toti sunt facute de maica-mea. Alina M , probabilse satura cu mancarica Adelina. Ti-am zis ca si tudor pe la 7-7.5 lluni sugea numai dimineata si seara. ildi, nu am incercat brocoli inca. Am zis ca de la 7 luni. Alina m ,nu stiu daca ai vazut la bucurii, ziceau fetele ca laptele milli contine ceva conservanti de natura antibioticelor. [url="http://community.webshots.com/user/gabitzica"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, acum mi-am amintit ca m-ai intrebat cand am depus dosarul pentru CIC. In 19 decembrie. Am fost in ianuarie la Directia muncii ca imi trebuia o adeverinta si nu figura dosarul meu in baza de date. l-a cautat tipa care era responsabila cu ele si l-a gasit la rezolvate. Deci daca nu mergeam pe acolo, nici in ziua de azi nu aveam indemniaztie[bang] De obicei dureaza 2 luni pana iti vin banii. [url="http://community.webshots.com/user/gabitzica"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi pai am dormit asa de pe la vreo 12 ca m-am uitat la Dansez pt tine pana pe la 2 ,apoi de la 6 la 7;30, acum sunt [alcool] de somn si pana seara mai e mult... Ca tot veni vorba de lapte ,Ce ziceti de la 1 an pot sa trec pe lapte normal sau sa-i mai dau milumil ? Eu m-am gandit sa trec pe Dorna , astept pareri pro si contra. Ildi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ildi l-a primit de ziua ei dar cred ca am vazut si eu pe la Selgros sau Metro sau Ziri ?![:D] nu mai stiu exact [help].Poate-si aminteste Clau de unde l-a luat . am facut o incercare cu pozele si a mers, acum daca pozele mele sunt pe yahoo ,am vreo sansa sa intru intr-un album anume si sa se deschida toate ? Melania [fetita](14.01.2005) si mama Carmen [url="http://photos.yahoo.com/cofratu"][bum][/url] poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor. Am citit din urma ce-atzi mai facut. Eu am intrat mai rar ca avem o facturista noua la depozit in arad si tre sa ma ocup de ea, sa o invat programu...etc. Si ai mei copii mucesc in continuare. Am noroc ca Vlad e un mare mancacios iar pe Iulia o fac eu sa manance cumva...dar greu. Chiar...Miha...ce afacere avetzi? Am fost azi la Teba...multe lume si marfa destul de putzina. Am gasit ceva pantaloni scurti pentru amandoi si 3 body-uri. Apropo de peste, ca zicea Carmen de el, eu le-am dat copiilor sa pape destul de devreme peste cu orez si iaurt. [url="http://community.webshots.com/user/adablackcat"]si alte poze cu noi + serbarea de 8 martie[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau! Ma inscriu si eu pe lista celor nedormite[bang]Aseara am fost la circ( nu mai merg pana nu pricepe ca e teroare [bang]), apoi la McDonald's si am ajuns acasa pe la 22.00. L-am cuclat in regula si pe la 12 fara ceva m-am bagat la el sa-i iau "prietenii" de langa el si cand pun mana pe el sa dau pe spate. ARDEAAAA [bang] N-am avut aici nici Nurofen, nici fiole de algocalmin, nici termometru, asa ca l-am trezit repede pe Clau si l-am trimis la farmacie. Pana atunci eu i-am facut impachetari dar degeaba [bang] Miercuri a fost cu mami la control si era bine [bang] ioiiiii ma dispera ce sensibil e. Luni sun sa fac si eu programare la homeopat. Chiar vineri m-a intrebat un coleg de-al meu ce face Raul, daca e sanatos ca ei dispera deja ca de aproape 3 luni a lor e tot cu rosu in gat. Io ma laudam la el ca acum e bine sanatos si iaca...IAR [bang] Mai da mi-e mai ciuda ptr ca ieri cand am mers dupa el mi-a zis copilul ca-l doare gatu dar eu am zis ca-s fitze si l-am dus la circ intr-un frig de nedescris [bang][bang][bang] Acum am mustrari de constiinta [bang][bang][bang] Ildi, casetofonul ( care de fapt e radio adevarat [:D])ala Raul l-a primit de la nasu-so de Craciun dar este la Selgros. Multa sanatate lui David [pup] Gabi, esti in bani? [:D] Alina, cum e Adelina?[pup] Diana, multa sanatate copilasilor tai cei frumosi [pup] FLAAAAAAAAAVIAAAAAAAAAA!!!!!!!!! Miha, vorbesti serios?? [:D] No ma bag si io in pat ca-s rupta-n doua de somn PS: nici noi n-avem firma [:D]
Nou stil de viata [cool] [pk]Cookie-[pk]Alma-[pk]Ina-[pk]Claudelu
ce mai astepti??
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...