Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sarcina sau nu?


Recommended Posts

Buna mamici, viitoare mamici și restul fetelor. 

Am nascut acum 9 luni jumătate, alăptez, iar menstruația și ovulatia sunt neregulate. Acum câteva zile am avut contact neprotejat. Ziua următoare am fost la medic pt un control de rutina in care mi a spus ca am ovulat zilele precedente. La 7-8 zile distanță de actul sexual, am avut niște scurgeri maronii slab cantitative ( câteva peste pe hârtie/ lenjerie intimă) care au durat undeva la 2-3 zile. Posibil sa fie sângerarea de implantare?  După prima zi cu acezte scurgeri.. am făcut un test de sarcina rapid, dar nu am așteptat sa văd rezultatul imediat. m am uitat la el abia după câteva ore... rezultatul pozitiv( test ultrasensibil) 

in aceeași zi, dar seara, am făcut alt test normal, care nu are ultrasensibil și nici aceeași marca cu primul, rezultatul fiind negativ. 

ce sfaturi aveți?  Sa fi fost primul fals pozitiv? Sau sa fii fost prea devreme pt o detecțațe prin urina.. nu am mai ajuns sa cumpăr alte teste sa le fac din lipsa de timp. fetita îmi ocupa tot timpul. 

 

Ar trebui sa fac un betaHcg? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 0
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...