Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Locatii speciale - petreceri pentru copii


Recommended Posts

Mamaruta, si eu am googalit si am telefonat saptamana trecuta. In cele din urma am ramas multumita de EVIS, unde am mai fost la o petrecere si a iesit frumos. Site-ul lor este: www.dreamparty.ro Daca nu mai au locuri incearca si la eventsday (www.petrecericopii.ro) Restul ori nu au fost de gasit, ori costa mult mai mult, ori au promis ca ma suna si au uitat de mine. Life is a journey. Wear comfortable shoes.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 37
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetele din Iasi! [pk] Ia priviti [url="http://www.freewebs.com/personalizate/ofertavara2006.htm"]aici[/url] loc de distractie ptr puiuti (ieftin si f spatios), ptr serbat zilele de nastere...noi mergem la aceasta locatie ptr joaca in timpul saptamanii, copilu se simte grozav, ptr ca mami il lasa fara grija sa se joace/ude la piscinuta, sa se "balaceasca" in nisip, sa sara, sa faca tumbe si alte giumbuslucuri. Acolo o sa ne sarbatorim si ziua de nastere, ptr ca am auzit de petreceri faine ptr copiluti si mai mari si mai mici, cu teatru de papusi, cu concursuri...disco [roker]. Intrati pe site ptr mai multe detalii, ptr ca d-na de acolo face si alte o gramada de chestii faine ptr copilutii vostri. aime
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
Buna, fetelor. Am o fetitza care peste aproape 2 saptamini va implini 2 ani si as vrea sa-i serbez ziua la un club unde sa aiba tot felul de jucarii. Am tot cautat pe net si pina acum am agsit numai variante scumpe. Voi unde ati serbat ziua copiilor (in Bucuresti) ? M-ar interesa numere de telefon si cit v-a costat pe voi. Exista in Bucuresti vreun spatiu care poate fi inchiriat, iar mincarea s-o aduci de acasa? Astept cu nerabdare raspunsurile voastre intrucit am intrat in criza de timp.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Daca inca te intereseaza o locatie pentru petrecerea micutei, scrie te rog un PM si am sa iti dau cateva sugestii. Numai bine!
quote:
Originally posted by Ela2001
Buna, fetelor. Am o fetitza care peste aproape 2 saptamini va implini 2 ani si as vrea sa-i serbez ziua la un club unde sa aiba tot felul de jucarii. Am tot cautat pe net si pina acum am agsit numai variante scumpe. Voi unde ati serbat ziua copiilor (in Bucuresti) ? M-ar interesa numere de telefon si cit v-a costat pe voi. Exista in Bucuresti vreun spatiu care poate fi inchiriat, iar mincarea s-o aduci de acasa? Astept cu nerabdare raspunsurile voastre intrucit am intrat in criza de timp. Ela2001 - [mamica] bebitzei Diana Andreea (22.10.2004) http://f2.pg.photos.yahoo.com/mirelai2001
____________________ http://www.penciu.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...
Si eu caut ceva. Puiul meu a facut 5 ani si am de invitat o sumedenie ce copilasi (vre-o 20) cu varste de la 1 an la 7 ani. Speram sa-i fac ziua la Balonul de la Palatul copiilor, dar au saltat pretul (cu vre-o 2 milioane) asa ca zic pas. La Mc nu e spatiu pt atatia copii si oricum tine prea putin, doar 1 ora jumatate (doua serii nu vor sa inchirieze). Stiti vre-o locatie unde sa ichiriez doar spatiul, pe vre-o 3 ore, si sa aduc eu mancarea? Anya
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Am si eu o intrebare: in Bucuresti la ce Biserica Ortodoxa se poate boteza un copil fara a fi dezbracat si inmuiat in caldarea cu apa? As vrea doar sa fie stropit, asa cum se procedeaza la romano-catolici. Eu doresc asa, deoarece mi-e groza de acea caldare si mi se pare mai importanta slujba de botez, nicidecum imbaierea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
quote:
Originally posted by Melaroxy
pe 7 iunie baiatul meu face 5 ani si nu am loc unde sa-i organizez petrecerea, pentru ca nu avem decat 5 copilasi. Ma puteti ajuta? [flo] Mela+[copil]Vladut Alexandru
La McDonald's! Acolo nu exista numar minim de copii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Du-i pe pitici la un loc de joaca care le place, si ia o ora, doua ore pentru ei. Dupa aceea iesiti la o cofetarie unde ai comandat in prealabil un tortulet micut. Daca le rogi pe fetele de la cofetarie, cu siguranta ti-l aduc cu lumanarele la masa. Poti duce tu coifulete, sa creezi o atmosfera festiva. Petrecerile se organizeaza pentru un numar minim de 10 copii, pentru ca sunt niste costuri care trebuiesc acoperite. Poti sa organizezi si o petrecere cu 5 copii, dar trebuie sa platesti costul unei petreceri la care participa minim 10 copii.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...