Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pentru ca pinguinii trebuie sa aiba un subiect de sarbatori!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 188
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bună ziua!

 

 

S-au afișat rezultatele, 7 la prima probă, 9 la a doua - media 8 e ok, zic eu. e nr. 11 si sunt 10 locuri. asteptam acum evaluarea, acolo e mai greu.

 

 

Velvet, sper ca au trecut cu bine si copiii tăi!

 

 

Marion, Mulțumesc! la voi ce a fost mai greu a trecut! baftă și la limbi străine și vacanță plăcută în Croația. fix Croația mă uit și eu, cu un ochi timid...

 

 

Fleur, sa va traiasca pisicile!!! ce frumoase sunt! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata,

 

Fleur sunt minunate  [il]  [il] Astra seamana cu Neagra mea  [il]

 

Silvi felicitari!  [flo2] copiii mei au luat note foarte bune, mai sunt cativa de care inca nu stiu, dar sper c-au trecut toti. Succes fetei la romana si matematica! 

 

Nu-mi vine sa cred c-am mai dus o generatie la capat...Ca se termina inca un an. Trece timpul asta prea repede, nu mai inteleg nimic din el. Si imbatranesc si nu-mi vine sa cred ca am facut anii astia, ca in capu meu sunt in urma rau  [alcool]

 

Zi frumoasa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Velvet, felicitări pentru încă o generație de absolvenți! În meseria noastră, copiii ne mențin tineri!

 

La noi tot ploi și furtuni de câteva zile. Am strâns umbrela și ghivecele mai fragile de pe terasă, mi le dărâmau vântul.

Mă uit la Roland Garros, aștept româncele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Silvia, felicitari Crinei! Pentru un copil care nu a luat lectii special pt probele respective, s-a descurcat foarte bine. Tin pumnii sa intre acolo unde isi doreste.

 

 

Fleur, si eu ma bucur de tenis zilele astea. 

 

velvet, nu au trecut totii anii astia degeaba. Din toate generatiile de copii care ti-au trecut prin mana cu siguranta au fost multi pentru care ai insemnat mai mult decat omul care preda si pune note. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, Laura  [flo2] asa este. Imi scriu si ma suna copiii mei mari, care au venit si ei la facultate aici, unii au terminat, lucreaza si imi multumesc c-am existat in viata lor si ca sunt unde sunt datorita mie. Plang la mesaje...Este implinirea vietii mele. Eu nici nu sunt si nu am fost doar profa care preda si pune note 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...