Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Pentru ca pinguinii trebuie sa aiba un subiect de sarbatori!


Recommended Posts

Servus pinguini

 

La noi e soare cu dinti 

 

Roli, ma bucur pt voi...nu am fost la Roma pana acum, dar vreau sa ajung 

 

Fleur, sa stapanesti sanatoasa noul telefon (stiu cat de greu este fara, desi eu nu prea sunt dependenta de el)....si fain ca aveti zapada...la noi au iesit ghioceii in gradina  [fri] sigur va ninge in martie-aprilie, asa se intampla mereu cand nu avem zapada inainte  [batcap]

 

Laura, cu mare drag [il]  sunt sigura ca ai tai copii vor reusi ce si-au propus   eu am invatat multe de la elvetieni/societate...sistemul dual de invatamant este unul ft bun..mie nu mi-a folosit la nimic faptul ca am studii superioare  [zirea]  fac ce-mi place, dar studiile nu erau necesare...si sincer nu am ramas cu mai nimic dupa 17 ani de scoala    am invatat multe dupa ce am inceput sa muncesc, deci learning by doing 

 

LauraNico, poate-si revine sotul si mergeti la zapada..sanatate multa...nepotul cum mai este ? 

 

Noi nu avem noutati, munca, munca si iar munca  [alcool] in weekend nu am facut nimic, a fost ft bine asa  Marco a inceput azi un curs, tine 6 saptamani...revine vinerea acasa, in rest suntem doar noi fetele 

 

O zi faina sa aveti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 188
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vai, Laura! Nu se poate ....   . Domnul sa il aiba in grija! Nu pot sa cred... Condoleante! 

 

Imi pare atat de rau pentru parintii lui, pentru voi, pentru toti cei care l-au cunoscut si iubit!

Putere multa si imbratisari calde! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...