Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Laura, wow, bravo focsanenilor!! 

 

Otilia cu placere! Am uitat sa spun ca am vazut Traviata intr-o biserica. super fain a fost. Si fetele au apreciat.

 

 

Super excursia ta! biserica era cumva in piaza Navona?  Si eu mi-am dorit sa merg dar am ajuns cu intarziere. 

 

SI am stat chiar in piaza Navona!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Si la multi ani tuturor celor cu nume de floare dana Laura [flo2]

 

 

O alta Laura a inceput sa imi ureze La multi ani de florii in urma cu cativa ani. Niciodata nu m-am gandit inainte sa asociez numele cu planta.  Multumesc! La multi ani fericiti si veseli tuturor sarbatoritilor de azi! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Judoka, 

 

recuperare rapida Sportivului [flor]

 

imi place titulatura, frontul de est. cu toate ca parca cuvantul scris e mai real in anul 2024

 

multumesc. de urari. Sapt trecuta am implinit 20 de ani de la nunta.dar tot nu m-am obisnuit cu numele [zid] . v-am spus ca daca suna careva si intreaba de Frau X imi vine sa o dau instant pe soacra mea. mi-am pierdut identitatea. 

A fost tare placut si relaxant sa faci asa concediu in timpul sapt la hotel cu multe stele (nah, taranu nu e obisnuit in lux)

 

Edit: faza la hotel. dimineata la micul dejun era un hol cu o masa inalta si scria sa astepti sa vina cineva sa te duca la masa. 

Bun, asteptam noi si intre timp eram 5 persoane. 

 

si vine cineva si intreaba: Sunteti de la Firma ABCD?!

Firma ABCD este fix firma la care lucrez io cu barbatul meu (e o corporatie cu  peste 100.000 salariati)

imi pica fata, ma uit lai el era la fel de nedumerit, pana la urma spunem noi: NU.

 

si ne conduce la masa. dar pe drum ii spunem . ca noi lucram la firma sus numita dar acum suntem privat. 

si ea raspunde. Ach, ca firma are un Workshop rezervat si au o sala comuna de mic dejun. ne-am uitat sa vedem daca recunoastem pe careva, dar nu am recunoscut pe careva

 

a doua zi ne-a dus in sala cealalta ca nu mai era exclusivista dar si-a amintit de noi. [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elkia, la multi ani fericiti si plini de sanatate, reusite, vise si dorinte implinite (sper ca primesti urari si cu intarziere) ! La multi ani fericiti impreuna cu jumatatea ta ! 

multumesc mult  [flo2]

 

Daaa, la noi birouri de urari e deschis mult si bine. noi suntem precum iepurii aia din alice in tara minunilor care sarbau 364 yile de nenastere  [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ieri a fost pomana de 40 de zile. faptul ca io nu sunt acolo nu imi pot trai tristetia. am inceput sa analizez toate constelatiile.

 

incerc sa vb parcam ai mult cu fratii mei sa isi traiasca si ei emotiile, care netraite duc in furie si mai rau iti strici relatiile.  

 

deci pe de alta parte ma bucur ca nu ma  "razbun" pe cine imi iese in cale.

 

mi-am dat seama ca am un Trigger acut cand sun pe careva si imi raspunde altcineva la telefon. / bine ca nu sunt pistoale la liber.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani de Florii Danei-Viorica si Laurei  !

[flo2]  [flo2]  [flo2]

 

La mine nu e nimic extraordinar, se pare ca vine Pastele, insa vremea e ciudata, a fost foarte frig, acum ploua, abia am citeva narcise inflorite. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...
×
×
  • Adaugă...