Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Am gasit varianta detoxului englezeasca. Aceeasi format de emisiune au francezii. Nu stiu care de la care au copiat.

 

 

m am tinut pe pozitii si nu am cumparat mare lucru pt casa. Doar niste cutii , sa compartimentez in frigider si congelator. Dar astea nu sunt scumpe si oricum sunt f practice.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura,

multa sanatate.

si ado a fost cam racit si pleostit. A luat ibuprofen si a mancat ghimbir crud cu miere(proprie initiativa, dar zice ca l a ajutat)  [bib]

 

In rest, am facut mult pe taxiul, saptamana de stagiu .

Sambata  ado a fost la un concurs de improvizatie. Sunt doua echipe si arbitrul le da cate un cuvant si ei trebuie sa improvizeze si sa faca publicul sa rada. F interesant i s a parut. Cica se mai duce si data viitoare. 
 

monica, ari avut evaluarea? 

si la,noi e f cald pt perioada asta, sa vezi ce o sa mai ninga de pasti(asa a fost anu trecut in aprilie) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi, va aduc cafea  [cit]

Ati disparut ? abandonat ?  [flo2]  

 

Noi suntem ok, Ale are scoala altfel saptamana asta, asa ca relas.

Sapt trecuta a participat la o festivitate organizata de consiliul judetean in care s-au premiat financiar toate rezultatele deosebite la EN si olimpiade. Ale a primit ptr mentiunea speciala de la franceza 1000ron. Mi i-a dat sa-i pun in cont.  [biz]

Sapt viitoare in vacanta mergem cateva zile la Brasov. Am vrut in alta parte dar ne tb mai multe zile, amanam ptr o data mai convenabila. 

 

Pa voua  [flo2]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata buna! 

 

Tot ok si la noi, doar cu niste muci ne mai luptam. Nimic deosebit, nimic interesant de povestit. Ne luptam cu inscriei la simulari, meditatii, invatat, facut si desfacut panuri si scenarii. Eu sunt cu nervii pe moatze deja, nu stiu cum rezist pana in august ... Mi-as lua niste zile de concediu, dar nu as face nimic si as simti ca le-am irosit degeaba, desi tare simt ca am nevoie de o pauza. 

 

Judoka, foarte tare ado! Un fel de stand-up din ce spui tu ar fi acel concurs. Isi exerseaza creativitatea, umorul, trebuie sa fie spontani. Foarte fain! 

 

 

Felicitari Alexandrei pentru premiu si chibzuinta financiara . Vacanta placuta sa aveti! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sal'tare!

 

M-am logat sa raspund la un subiect si am zis ca frumos este sa trec sa va salut.

 

Nu am patit nimic, suntem toti bine, fiecare ocupat cu diverse activitati. Eu programez calatoriile de anul acesta  .

 

Am avut Netflix pentru o luna si ma bucur ca am terminat. Stiu ca par ultimul dinozaur, dar imi ajunge HBO, care parca nu creeaza asa dependenta. Cat timp am avut Netflix nu am lucrat decat minimul necesar, ceea ce este foarte periculos pentru mine si locul meu de munca. Am vazut The Crown, oricum, imi doream de mult sa-l vad. M-am reintors la cartile mele, unele cumparate, altele de la biblioteca.

 

Numai bine,

Ioana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi  [cit]

Ioana ma bucur sa te citesc  [flo2]  

 

Eu ma uit la filme cand calc, atunci stiu ca nu sacrific un alt timp pretios. Am terminat Why women kill, foarte fain 2 sezoane. Si acum mai uit pe HBO La limita / Fringe. Dar am o lista lunga de filme pe care vreau sa le vad. 

 

O zi faina sa aveti.  [flo2]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata buna! 

 

Tot ok si la noi, doar cu niste muci ne mai luptam. Nimic deosebit, nimic interesant de povestit. Ne luptam cu inscriei la simulari, meditatii, invatat, facut si desfacut panuri si scenarii. Eu sunt cu nervii pe moatze deja, nu stiu cum rezist pana in august ...

big hug, 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cit]  [cit] ,

 

la noi s au intanplat destule in ultimul timp. Si bune , si mai putzin bune. 
Peste asta suntem in pregatiri de campionat, plus teste peste teste la scoala. Bine ca e vacanta sapt viitoare.

 

aseara am dormit prost si agitat si dimineatza mi au adus astia aminte cum e sa te bulicesti pe usa cu nervi ,in intarziere. I am dus cu masina, ca ploua cam tare. 
 

o zi frumoasa  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...
×
×
  • Adaugă...