Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Judoka,

mersi de sugestie: io alerg acu pe vara, altfel am niste programe de Youtube, cu 90 minute pt fiecare zona a corpului.30 minute cu 30 si 30  si pe astea le fac de 2-3 ori pe saptamana pana nu ma ajuns la 70, ca fusei in ianuarie la 77, nu am alergat ca mi-a fost teama ca imi fac genunghi praf.

 

nu mananc intra 20-12, dar in rest combin la greu, asa e. dar io nu am tinut vreun regin vreodata, sau daca nu manacam ceva imediat dadema jos, acu nene cu dalta si nimic nu merge in minus

 

copilul merge prin oras, in zona aia are pista de bicicleta, dar nu e mereu zona clasa de bicicclisti in cei 8 km care ii are. azi a fost la pauza acasa. 8+8 plus 8. dimineata a mers cu mine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura,

felicitari pentru intrare la facultate.respiri pe jumatate acum.

Bafta la invatat bianca !

Noi suntem in vacanta.
Inca asteptam dupa unele rezultate , de ceva timp  [bib]

La L s a rezolvat, a intrat unde isi dorea, dar m a tinut in priza pana in ultimele zile de scoala cu telefoane si pedepse la vie scolaire.grrr 

 

Ado inca asteapta si el, dar a plecat in cantonament .E f multumit si obosit, dupa antrenamente.

 

———-

Dana, distractie placuta la mare .  [flo2]

elkia, pai sapte kile e super. [flo2] Trebuie sa fii disciplinat.poate scazi ora aia la 19 sau esti atenta la ce mananci(nu neaparat regim) 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! 

Multumim mult pentru urari! 

 

Judok, felicitari si fetei tale pentru ca a intrat unde si-a dorit! Spor la antrenamente baiatului! 

 

Sunt niste zile oribil de calde la noi, nu stiu cum voi rezista. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura si Judoka, felicitari copiilor! Bucurati-va de vacanta din plin ca din toamna o luam de la capat 

 

Mijlocia mea a intrat si ea la liceul care era pe locul 1. Acelasi liceu ca si sora mai mare dar nu la bacalaureat international ca e prea greu. Am stati toti fara stres ca avea loc la un liceu privat care e o optiune destul buna si destul de aproape de casa deci fara trezit mai devreme pentru machiaj  . Cam asta era dilema ei. S-a mai gandit vreo 3 zile dupa ce a primit locul daca il accepta sau nu.

 

Dana, vacanta frumoasa! Unde sunteti la mare? am rezervat si noi cateva zile prin Constanta. Desi, fetele mici sunt deja bronzate ca au fost ulte zile cu soare intens in mai. Mijlocia a fost in Spania o saptaman cu handbalul si s-a mai bronzat si acolo. Eu sunt cea mai decolorata. De fapt cea mare dar ea nici nu va veni cu noi in iulie. Prefera sa stea sa lucreze aici.

 

Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Otilia, felicitari fetei tale!!  Vacanta cat mai placuta sa aveti! Si eu am una care se trezea cu 40 minute inaintea celorlalti ca sa se machieze si isi lasa dungile la ochi de pe o zi pe alta ca sa aiba mai putin de refacut dimineata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Judoka, 

 

felicitari si vacanta placut voua!

 

Ce planuri aveti de vacanta?

 

ieri dupa ce am scris cu tine mi-am dat seama ca nu constientizez ce balotez. 

 

de ex am ajuns ieri acasa si adusese vecina niste prajituri. din start am mancat 3 bucati apoi am mancat 3 felii de salam unguresc apoi am mancat o ciorba si un castron cu popcorn si apoi niste piersici, ca imi era mila de ele. Catrastrofa sunt  [alcool]  si la pranz am mancat la asiatic, o farfurie cu paste prajite cu rata  [fri]  [ph34r] 

 

si ma credeam silfida probabil de am mancat atatea  [zid]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...
×
×
  • Adaugă...