Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

[cit]  [cit] ,

 

la noi s au intanplat destule in ultimul timp. Si bune , si mai putzin bune. 

Peste asta suntem in pregatiri de campionat, plus teste peste teste la scoala. Bine ca e vacanta sapt viitoare.

 

aseara am dormit prost si agitat si dimineatza mi au adus astia aminte cum e sa te bulicesti pe usa cu nervi ,in intarziere. I am dus cu masina, ca ploua cam tare. 

 

o zi frumoasa  [flo2]

 

big hug   [flo2]    

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare voua! 

 

Ioana, ma bucur ca ai mai intrat sa ne spui despre voi. Chiar ma intrebam la un moment dat daca e totul ok la tine. Ce mai face studentul ? pisica?

 

Judoka, sper ca cele bune au fost mai multe sau macar mai importante decat cele mai putin bune si cand tragi linia iesi pe plus! 

Eu am niste zile tale fragmentate pt ca muncesc, dar sunt si bucatar , taximetrist, meditator si nici eu nu mai stiu cate fac. Nu imi place aceasta vacanta a copiilor. 

E soare si nefiresc de cald, probabil sambata ies in gradina sa pun niste ceapa si sa curat zmeura. 

 

Eu nu am microbul filmelor. Ma mai uit, dar nu am rabdare, cred ca sufar de boala asta a copiilor ce se uita in telefoane toata ziua. Nu am stare sa urmaresc un film de 2+ ore.

 

Zi buna voua !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca sunt probleme cu forumul, nu stiu daca ce scriu o sa si apara.

 

Voiam sa va salut si sa urez vacanta placuta Alexandrei ! 

 

Saptamana viitoare sunt simularile pt bac, asa ca toata lumea e in priza (eu sunt cea mai stresata, desi  copiii zic sa imi vad de treaba ca nu e nimic important) .

 

In weekend am gradinarit, ocazie cu care am redescoperit muschi pe care uitasem peste iarna ca ii am. Greu, frate, sa fii taran! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut voua. 

Da, n-am reusit sa intru pe firum deloc. 

Multumim de urari. A fost foarte frumos. 

Castelul de lut Valea Zanelor - Bran - Brasov - Castelul Cantacuzino. Le-am luat pe rand. 

Foarte neechilibrate preturile obiectivelor turistice. 

190ron la Cantacuzino 3 pers. 

Aprox 150ron la Bran ( nu mai stiu exact ) 

20ron, da 20ron, 3 pers la Muzeul Arta in Brasov unde aveau 31 picturi de Nicolae Grigorescu ( da, le-am numarat ) vreo 7 din fiecare de Petrascu, Luchian, Tonitza, Camil Ressu, Baba, Iosif Iser , 2 de Aman. Le-am si spus doamnelor de acolo ca nu e ok. 

Acum gatesc o ciorba fasole boabe, spanac si macaroane cu branza. 

Maine dimi la serviciu. Biroul e gol, colegul e la ski in Italia. 

Laura, bafta la simulari. Tinem pumnii sa fie bine. Sa nu se descurajeze. 

Mai vb maine. Pa voua. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

 

Nici nu stiu daca am apucat sa scriu in februarie. Asa ca azi e ultima sansa 

Chiar am crezut ca voi vedea luminita de la capatul tunelului dar zau ca inca nu se arata.

Ma bucur doar ca am stabilit vacantele cu familia de anul acesta. 

 

Va pup de pe baricade, frezura rezista deocamdata 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana,

 

f frumoasa mini vacanta voastra.  [il]  [il]

 

Imi  aduc aminte de o expozitie picasso la elvetieni. 70  sau 90 euro era intrarea  [batcap] si am zis pas. 
 

orilia , unde mergeti in vacanta ? Mai ajungeti in bucuresti? 

Am donat carti pentru copii , in centru, la biblioteca creanga. F dragute doamnele de acolo. Tot acolo se organizeaza tot felul de activitati / ateliere pt copii. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi suntem ca fetele solo in week end.   [aerob] 

Ado e la ski cu colegii, e f fericit.

 

cred ca sunt tot felul de carnavaluri si concerte prin oras, dar nu stiu daca o sa ne ducem.

 

Laura, o sa fie bine la simulare, o sa vezi. 
 

La noi a aparut si varianta de clasa bilingva in engleza, care pare mai interesanta, pt ca are materiile care o intereseza pe ea in engleza. N am nici o idee cum e inscrierea  [vraji] , daca e cu examen, etc ????

 

Week end frumos tuturor  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...
×
×
  • Adaugă...