Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 132
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neața!

 

Laura, felicitări din tot sufletul!!! o să aibă de muncă în următorii ani! până atunci vacanță frumoasă! [flo2]

 

noi am fost să îi facem pașaport caprei mici. cea mare are buletin si e de ajuns pentru cat ne plimbăm noi. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari din Sacele  [il]

 

Felicitari si mult succes viitorilor liceeni si studenti 

 

Vacanta frumoasa si nu foarte calduroasa celor care calatoresc.

 

Am ajuns sambata aici, caldura mare moncher  [alcool] dar e ok, in Elvetia nu am avut vara pana acum 2 saptamani.

Duminica am fost la 7 scari cu prietenul nostru, ne-a prins tare bine miscarea dupa 2 zile de stat in masina 

De luni ne-am apucat de facut una, alta..nu ne plictisim  [soricel] si pe seara am fost la o bere la Roli  [il]

Eu am fost ieri la cosmetica (diverse pt fata si corp, 5 ore am stat), azi la coafor (tot 5 ore am stat, mi-am facut parul in umbre..sus roscat inchis, apoi deschis spre varfuri..a iesit foarte fain  i-a placut si lui Marco)...dupa am fost sa mancam in oras, la Pofta sau Foame  eu 2 mici mari si el pizza..a inceput sa picure, asa ca am revenit acasa.

Sambata vin ai mei cu fratelo, stau pana marti...duminica il serbam pe tata, implineste 75 de ani..mergem in Poiana, la Stana Turistica  am inteles ca e ft fain, mancare buna.

Am vrea sa mergem si la cabana Piatra Mare (mai sus de 7 scari).

Vinerea viitoare plecam spre casa.

 

Deci da, iar ma odihnesc in vacanta  [zirea]

 

Mai revin in tara in septembrie, merg la nunta unei verisoare. Dupa in octombrie la Sacele. Si in noiembrie 10 zile Cartagena (yupiiiii  ).

 

Mandra e in Seoul, revine pe 29 iulie acasa. Si va incepe munca  e cu 2 prietene din Toronto, una din ele cu parintii din Rep.Moldova (vorbeste romana perfect, am vorbit si eu cu ea  ).

 

Seara faina sa aveti.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca am mai zis, ma bucur ca am facut investitia in casa asta...au crescut preturile mult de anul trecut, as vinde-o cu mult mai mult decat am cumparat-o..in Bucuresti la bloc nu as putea sa stau...daca vreau neaparat, merg cu trenul .. e asa de fain seara pe terasa sau in cursul zilei in foisor pe sezlong...se doarme ft bine, noaptea e racoare  plus drumetiile care se pot face, nu ne vom plictisi.

 

Am luat si palmierul cu noi, e in gradina acum  sper sa reziste iarna..daca nu, aducem altul, e plin in padure in partea italiana.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc foarte mult pentru gandurie voastre frumoase!  Va imbratisez pe toate! 

 

Fleur, vacanta cat mai placuta sa aveti! 

 

Ella, ma bucur pentru voi, ca aveti coltul asta de rai. Sa petreceti timp cat mai mult si mai frumos ! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi am avut trei nopti la rand cu RoAlert...noi tinem telefoanele inchise, dar le auzim pe ale vecinilor, e ciudat tare cand incep sa sune in cor...

nu ne-am speriat niciodata, fetele nici nu se trezesc dar e tare aiurea. acum 2 nopti s-au zguduit geamurile si s-au auzit bubuiturile 2 ore continuu. nu vreau sa ma gandesc cum a fost pentru cei de pe maulul Dunării.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...