Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

 

Laura multumesc  [flo2]  Am AC doar in sufragerie, dar bate inspre camera, nu hol, raceste doar aici. Dar nu pot dormi pe canapea aici. Vazut copiii tai dincolo, mari si frumosi  [il]

 

Silvi sunt norocosi , ca ma au pe mine  [biz]     Final de an bun sa aiba fata ta cu amintiri de neuitat!  [balo]

 

Roli ce mari s-au facut copiii tai! S-au maturizat  [flo]

 

[ventilator] Zile fara prea mare canicula va doresc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 132
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bună ziua!

 

Roli, mă bucur că ești bine! asta e cel mai important! [flo2]

 

Velvet, da, au noroc copilașii tăi cu așa dirigintă. La noi a fost o situație diferită, dar nu e vina ei. Vă spuneam eu că diriginta Crinei a trecut printr-o intervenție chirurgicală majoră, nu se simte bine, avea medical încă, dar a ales să revină la școală pentru ei. Nu se simte bine încă, lipsește mult, e slăbită și obosită. 

 

Eu nu am AC. când ne-am mutat era deja septembrie și nu era nevoie iar acum incă e bine...dar va trebui să montăm cât de curând. Mi-e groază de mizerie și tot amân.

 

Astazi le-a încheiat mediile. E primul an când are media anuală sub 9. Asta e, sănătoși să fim.

mâine festivitatea de absolvire si vineri banchetul si gata etapa asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete Ella73

Servus pinguini

 

Am intrat scurt sa va salut, scriu maine mai mult.

 

Noi suntem ok, alergam. In weekend am fost la Barcelona (Fleur, iti trimit detalii).

 

O zi faina sa aveti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

La mine s- au adunat toti norii din lume. E intunecat si ploua torential, infernal, oribil.

 

Baiatul mic a plecat de dimi la Bucuresti cu grup de copii. Baiatul mare a calatorit azi noapte spre Budapesta si a ajuns la 10  (9 ora lor). 

 

Eu stau ascunsa in birou, fara chef si astept sa iasa soarele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

 

Eu am ramas fara voce. Ma rog, mai am putin cat sa pot sa-mi rezolv treburile pe la munca. La birou am ramas fara AC si am facut rost de unul portabil sa facem situatia cat mai suportabila.

Acasa inca nu i-am dat drumul inca.

 

Copiii au intrat in modul vacanta. Copilul mare preda azi manualele...saptamana viitoare prevad ca va sta acasa.

 Copilul mic zicea ca da azi test la mate chiar sunt curioasa daca se va materializa asta.

 

Am niste zile mai agitate la munca....dar mai trec pe aici.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...