Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Mi-a părut rău de England ca nu au câștigat dar realitatea e ca Spania a ajuns cu greu în finală și, zic eu, ca au meritat.

 

Dar meciul Argentina Columbia a fost epic. Total diferit stilul de europeni . 

S-au faultat așa de rău, ca pe maidan, și  la un moment dat arbitrul nici nu-i mai băga în seamă… îi lasă așa pe jos. Cred ca a răgușit suflând în fluier.

 

Am ținut cu Columbia, dar amândouă au jucat bine , au dat tot ce au putut. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a părut rău de England ca nu au câștigat dar realitatea e ca Spania a ajuns cu greu în finală și, zic eu, ca au meritat.

 

Dar meciul Argentina Columbia a fost epic. Total diferit stilul de europeni . 

S-au faultat așa de rău, ca pe maidan, și  la un moment dat arbitrul nici nu-i mai băga în seamă… îi lasă așa pe jos. Cred ca a răgușit suflând în fluier.

 

Am ținut cu Columbia, dar amândouă au jucat bine , au dat tot ce au putut. 

Da, Spania a fost mai buna. A cistigat toate cele 7 meciuri jucate in campionat.

 

In ce cadru a jucat Argentina cu Columbia? Ceva campionat in America de sud? 

 

La noi incepe acusi Olimpiada. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A fost Copa America. Ieri a-a jucat în Florida, s-au bătut spectatorii, meciul amânat vreo oră .

 

A fost de belea, Messi a fost scos din prima repriza ( parca) cu glezna umflata. 

Cred ca dupa meci arătau toți ca veniti de la MMA

Și-au dat in fatza, spart buze, sareau ca nebunii unii peste alții, pumni, îmbrânceli…erau la un moment dat cate 4 la pămînt .

arbitrul se întorcea cu spatele și nici nu-i mai băga în seamă , iar ei trebuiau să se ridice repede… ca stăteau degeaba pe jos. 
Au alergat fiecare secundă și au luptat la maxim. 

a fost ca la balamuc … dar entertaining. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A fost Copa America. Ieri a-a jucat în Florida, s-au bătut spectatorii, meciul amânat vreo oră .

 

A fost de belea, Messi a fost scos din prima repriza ( parca) cu glezna umflata. 

Cred ca dupa meci arătau toți ca veniti de la MMA

Și-au dat in fatza, spart buze, sareau ca nebunii unii peste alții, pumni, îmbrânceli…erau la un moment dat cate 4 la pămînt .

arbitrul se întorcea cu spatele și nici nu-i mai băga în seamă , iar ei trebuiau să se ridice repede… ca stăteau degeaba pe jos. 

Au alergat fiecare secundă și au luptat la maxim. 

a fost ca la balamuc … dar entertaining. 

[:-)))] Ei fac o combinație între soccer și fotbal american cind se pot trosni cit cuprinde.

 

Nu, nu-s amatoare de fotbal, n-aș merge pe stadion. Ma uit numai la campionate mari, euro, world cup, cam atit. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...