Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Kate si William


Recommended Posts

  • Administrators

Nu stiu daca s-a mai discutat insa eu am urmarit cu mare simpatie si empatie ceea ce s-a intamplat cu Kate. M-am bucurat mult ca pare sa se insanatoaseasca si sper sa fie totul bine cu ea. 

Kate_William_1726034116203_1726034122848

Am in schimb o mare antipatie pentru cuplul Harry si Meghan. Nu stiu exact de ce. Poate e doar perceptia pe care mi-a lasat-o faptele lor.

Am inteles insa ca acum iar se comenteaza ... ca de ce au lansat acel video - Kate si Will si ca nu trebuia. Sincer, intotdeauna, exista motive ...😗

Oare cand o sa o vedem inapoi pe Kate?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

De fapt, analizand - imi dau seama ca nu era nevoie de acest clip. Sunt atat de multe femei in lume care sufera de aceasta boala crunta insa nu au resursele lor.... Cumva aceasta idealizare este deplasata. Nu e ok sa prezinta ca ai trecut prin acest tratament groaznic si ca arati ca inainte de nunta. Pentru ca pentru alte femei, realitatea arata altfel. Si nu este fotogenica. Or fi ei royals insa nu sunt semi-zei si clipul acesta este cam ceva din legendele Olimpului.😉

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

59 minute în urmă, redactor a spus:

Nu e ok sa prezinta ca ai trecut prin acest tratament groaznic si ca arati ca inainte de nunta. 

Asta este un comentariu răutăcios.

Printesa Catherine este o femeie frumoasă , elegantă , a arătat întotdeauna f bine  și a avut grijă de aspectul ei. 

Nu știm dacă , în urma chimioterapiei , nu este slăbită  sau se simte rău , are zile proaste ,are cearcăne , are dureri ,  are griji / stres , etc 

Poate  are noroc ca nu i a căzut părul sau poate a beneficiat de tratamente adecvate. 
 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

On 14.09.2024 at 12:14, Judoka02 a spus:

Of topic

urmăresc un pic ce face idiotul de Harry ( ca altfel nu pot sa i zic ), cum are el viza americana si cum cheltuie milioane , cum se plimba prin lume ca fake royal. 

Daca iese Trump il zboara din tara. Clar ca e ceva in neregula cu viza aia de nu vrea nimeni sa o faca publica. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...
×
×
  • Adaugă...