Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere...25


Recommended Posts

Rahovistele: aissa (19.12) mami de Ale [8**] (30.09.2004) anangel-lexi (17.05) mami de Maria Cornelia[8**](20.09.2006) anculina [cit] andreap [cit] mami de Maria [8**] (7.11.2004) andre-ea (22.01) mami de Tudor [bonjovi](10.08.2005) alinutzaa (11.04) [gravi] cgaby [bonjovi] cristinaT [cit] Dory232002 (12.11) mami de Alexa [8**](20.10.2005) kris mama_lui_alin [bonjovi] Miag [cit] mami de Roli [bonjovi] MIRCLAU (27.01) mami de Andi [bonjovi](10.09.2005) miha [8**] miria cristina (17.04) mami de Maria Damiana [8**] (05.11.2004) Monica-Elizabet (29.10) mami de Alex [bonjovi] (7.06.2001) si Ruxi[8**](16.12.2004) Preda-Vicky[bonjovi] ralcat mami de Mihai Cristian [bonjovi] (27.10.2005) turttle viovio mami de Bianca [8**] (22.12.2004) violeta69 mami de Mihnea[avion] (8.06.2000) Doar deschid subiect ca am o secunda libera. Am trecut pe miria cristina pe lista ca am vazut un mesaj pe ultima pagina dar compeltez cu date mai incolo. Sa apuc sa trimit subiectul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cand vreti sa deschideti capitol nou: dati quote la mesajul meu cu lista asta de mai sus, apoi copiati lista cu copy si apoi dati in Prieteni ... subiect nou si faceti paste la ce ati copiat. Asta e tot, e simplu, simplu. Imi cer scuze dar mie mi s-a scurtat ziua si tot timpul liber la net mi l-am petrecut pe subiectul cu Redoute unde ma chinui sa imi iau banii inapoi sau sa imi trimita aia iar ca mi-au disparut 2 colete, ei zic ca au trimis si eu n-am primit. Si intre mesaje in franceza si engleza plus lamuriri pe acolo cu fetele, plimbari si serviciu...nu am apucat sa intru deloc pe aici. Acum am profitat ca sefa a lipsit din birou cam o ora, dar acum gata, e la toaleta si vine in birou deci iar dispar. Poate mai apuc vineri cand e sedinta sa intru.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci locul de intalnire este parcul Sebastian. Ce bine, ca eu voi sta aproape! Eu am un parculet amenajat chiar in spatele blocului, dar este mult mai mic si cu mai putine jucarii, fireste. Este util totusi. voi pe unde stati? Cred c-o sa pun intrebarea asta tot timpul pana va invat.[:D][:D][:D] Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina "Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CRISTINA in sfarsit.......multumim,eu una la schimbat capitole nu ma bag sa nu imi prind urechile poate fetele mai experimentate KRIS bine ai venit,ia uite cum creste grupul[grup]bineinteles ca te primim mai asteptam si alte fete din rahova sa se alature MONICA pe unde esti? MIRE http://new.photos.yahoo.com/mirela_s79
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fete frumoase am o durere de cap de nu vad bine. Va rog sa ma trageti de maneca daca am mai gresit/uitat ceva. Acum am venit acasa, de 10 minute, Ale s-a trezit imediat, ii incalzesc sa pape, ies afara, cand venim vrea sa stau cu ea sau sta ea la calculator asa ca pana la culcare nu apuc sa stau pe net si cand o culc opresc calculatorul ca altfel nu adoarme. Asa ca de aici e disparitia mea. Nu avem nimic, slava Domnului, suntem bine, ceea ce sper ca o sa aud si de la voi. Va pup pe toate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...