Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere...25


Recommended Posts

buna fetelor, aproape sa nu va mai gasesc...pag 3...ntz, ntz, ntz[:D] noi tot cu muci ne laudam(ruxi) adultii cu tuse, alex vad ca e cel mai bine ca el a inceput primul si banuiesc ca e pe trecute. azi m-am plimbat cu ruxitza pana l-am luat pe alex de la gradi(a stat cuminte in carutz)si dupa ce le-am dat sa pape m-am apucat de gatit(facut supitza, ciorbitza si orez cu legume si pulpe de pui la cuptor) dar nu am facut nimik dulce...asa ca ma duc sa "construiesc" ref intalnire eu propun sa fie peste 2 sapt[;)]ce ziceti? pe 8 este pastele, haideti inainte de paste sa ne vedem si noi cu astia mici... sunt disponibila de pe 3 aprilie[:D]cand vreti voi...la orice ora[:D] va pup pe toate monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata si bine v-am regasit. Am revenit la servici. Mama a incetat din viata miercuri, 14 martie. Dumnezeu sa o ierte si sa o odihneasca[ruga]. Am citit ceva de o intalnire? [cool] Vreau si eu! Ma apuc sa citesc din urma, sa ma dumiresc ce si cum. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata, off....VICKY Dumnezeu sa o odihneasca si tie sa iti dea putere sa treci peste aceasta pierdere MONICA dupa mine este ok numai sa fie in weekend pt ca in cursul saptamanii chiar nu poooot sa vedem ce zic si celelalte fete DORY pupam dintisorii si gingiutele care dor,dar nu o mai lasa sa se chinuie,nu-i dai nimic de dureri? dar celelalte fete nu ne mai zic nimic? ne-au uitat?[q] pupici la toate fetele si sper sa fim toate la intilnire[pup][pup] MIRE http://new.photos.yahoo.com/mirela_s79
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viki, condoleante,sa ai puterea si taria sa depasesti momentul si sa mergi mai departe in viata. Mirela, sigur ca ii dau cu tot ce se poate(geluri de gingii), nurofen, acum ia-m facut chiar si ceai de tei sa-i dau in loc de paa, caci stiu ca linisteste. Si eu am alatur la marea intalnire, tot sambata daca se poate. Dory & Alexa [zana] http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=23
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] Hop si eu dupa secole de absenta. In primul rand eu si bebe din burtica va pupam pe toate. In al doilea rand....noi suntem bine, crestem, creste si burtica parca in fiecare zi. Mai nou, de cateva zile, ma cam doare ficatul. Ma rog...bila probabil. Oricum ma doare prin zona prin care in mod normal acolo zace ficatul cu bila aferenta. Acum....cine stie ce organ o mai fi prin zona respectiva. Ideea e ca ma cam doare. Dar rezolvam noi si chestia asta saptamana viitoare cand ajungem la dna.doctor. In rest...treaba la serviciu, treaba acasa, alergam dupa termopane, usi de interior, parchet, gletuim, facem planuri pentru bebe, eu is cu capul vraiste ca nu stiu ce e mai bine de cumparat pentru bebe...si tot asa. Dar trecem noi peste toate. Acum va las, ma duc sa va mai citesc din urma. [gravi] 21+ [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, va spun in shoapta fiindca nu mai am voce...sunt atat de ragushita ca nu prea pot sa articulez cuvinte...bine ca ma pot desfasura in scris[:D] Vicky, Dumenzeu sa o odihneasca pe mama ta si tie sa-ti dea putere sa treci peste acest moment din viata ta. Dory, pup gingiutele sa iasa caninii repede si fara dureri Alinutza, pupici la bb din burtika sa creasca mare mire, poate in sambata dinainte de Paste desi atunci cred ca fetele astea gospodine sunt printre cozonaci[:D]...ce ziceti fetelor...pe cand intalnirea? fetelor, eu abia astept sa ne vedem, sper sa fie vremea din ce in ce mai frumoasa...eu am zis...pot oricand[:D] ruxi deocamdata vad ca nu maia re muci dar mum se enerveaza nitel cum apar si ei...alex e la gradi si ruxi e in vizita la o prietena asa ca eu halaidui pe net[:D] va pup pe toate monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MONICA dar ce vrei sa spui ca tu nu faci cozonaci?tocmai tu care esti mama retetelor si a specialitatilor? ALINUTA cam rarut pe la noi,multa sanatate iti doresc si sa te faci bine fetelor si eu am facut azi un pilaf cu legume si pulpite de pui la cuptor,acum sunt la relas apropo LEXI am vazut ca sunteti intre primii 50 la concurs felicitari poate,poate....[bis] dar ce o fi cu celelalte fete de nu ne mai zic nimic? MIRE http://new.photos.yahoo.com/mirela_s79
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...