Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere...25


Recommended Posts

Victorie!!![bis] A mancat pure de cartofi. Yupiiiiii!!!! Maine incerc sa pun mai multe legume. Pana la urma e posibil sa fie ceva masele. Sta toata ziua cu mainile in gura. Si se trezeste de 2 ori pe noapte. In we chiar a fost criminal. Se trezea si urla de nu stiam ce sa-i facem. Offf, mama lor de dinti!
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [hop]Lamaitele: Andre_ea-Ileana-Olim-DianaR[hop]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

MONICA multumesc am o pofta de nu mai poooooooot,eu vreau sa fac de miel pt noi si o sa fac unul din asta pt copil ca noi suntem lesinati dupa miel,abia astept,ma mai mir de ce ma ingras numai cand ma gandesc cred ca ma ingras offff ANDREEA si voi cu dintisorii,nu stiu la fi-miu nici nu am stiut cand i-au dat dintii in privinta asta nu am probleme,nici cu mancarica nu am,noi avem alt gen de probleme daca pot sa-i spun asa:are fratilor o energie de ma omoara,este intr-o continua miscare,ma oboseste raaaaaauuuuu referitor la intilnire si eu zic sa organizam dupa paste ca atunci toata lumea e mai libera si poate gasiti o zi sa fie ori in weekend ori dupa-amiaza sau pe bucatele......da,de ce nu?sa vedem ce zic si celelalte fete cand pot si ele va pupic si vorbim mai tarziu MIRE http://new.photos.yahoo.com/mirela_s79
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mire, mama mea are o vorba daca e prea cuminte copilul e bolnav[:D]asa ca lasa-l sa fie sanatos si plin de energie[:D] andre-ea, iti dai seama ce durere o avea saracutul[pup]sa nu-l mai doara si sa pape linistit mie nici acum nu mi-a trecut durerea de cap, ba mai rau mi-a venit sa si vomit un pic dar am luat un quarelin si vad ca deja ma simt mai bine. m-am tuns, sunt bella, juna si captiva[:D]in seara asta vreau sa ma si samponez...poate de-asta ma doare capul ca-s nevopsita[:D] va pup pe toate monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, sa-ti fie de bine.Si eu azi am chemat acasa pedichiurista ca nu se mai putea [:D] , de manechiura nu a avut timp, oricum o sa o mai chem o data sapt. viitoare ca sa i faca si mamei pedichiura si atunci poate va avea mai mult timp la dispozitie sa-mi faca si mainile frumosae [:D] Dory & Alexa [zana] http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=23
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, fetele! Am lipsit o vreme din lipsa de timp, dar acuma mi-am facut nitel. Asa, cat sa mai vad ce faceti.[:D] Inca nu m-am mutat, dar am inceput cautatul. Ba o perdea, ba un covor... e mult de alergat.[hot] Sotul imi pleaca o saptamana si sunt legata de maini si picioare ca nu stiu sa conduc. Poate dupa ce ne vom muta voi face si scoala ca parca e una pe Sebastian. Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina "Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, miria chiar ma intrebam ce-i cu tine de nu mai intri pe-aici restul fetelor pe unde sunteti, fac apelul si pun absentze nemotivateeeee[:D](uite-asa va sperii ca sa apareti) eu azi nu l-am dus pe alex la gradi ca am fost sunati ca are d-na treaba si sa nu-l ducem si am dormit toti pana tarziu, noroc ca am mancarica facuta de aseara....altfel o incurcam[:D]ca astia mici nu-s la cura de slabire ca mine[:D] bei sunt mandra de mine[:D]m-am cantarit si cica am 60 de kg(am reusit sa slabesc doar asa cu miscare si sport...fara sa ma abtin prea mult de la mancare, ba paote uneori chiar am cam exagerat cu ea[bang])acum trebuie sa ma mentin. va pup. sa aveti o zi buna monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...