Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere...25


Recommended Posts

Eu am scutire. Azi am fost la Babyexpo cu Tudor. Mamaaaaaa, ce scandal mi-a facut acolo. Se ducea la toate jucariile, plimba carucioarele expuse, la Casa Retro a intrat dupa tejghea si se juca cu toate jucariile. Criminal! Si va dati seama ce era cand il luam de acolo pe sus. Stiti voi, copil din ala de se da cu fundul de pamant. Domnule, si am mers acolo cu o mamica cu fetita. Mai, n-a zis fetita aia nici pas. Statea cuminte in carut, a mancat ce i s-a dat, o scumpete.
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [hop]Lamaitele: Andre_ea-Ileana-Olim-DianaR[hop]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

mama, ce-mi place de voi[pup]bine am inteles, o sa va strig in fiecare zi... ia sa o strig si pe vio(mami de bianca) sa vedem apare...ca ne-a uitat de tot viooooo[pup]...pe tine te mutam in centru la p-ta unirii daca nu apari la apel[:D] pe andreap o iert, ca mai vb pe mess[:D] andre-ea auzi tu fetitza cuminte...bravo ei, dar daca mergeai cu mine tot mamica de fetitza sunt dar de-aia cu crize si cu rasfatz cat casa...[:D]lasa, bine ca s-a distrat tudorelu[pup] si nu in ultimul rand, Dory[pup]si drum bun sa va intoarceti cu bine monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA DIMINEATA ANDREEA din pacate sunt cam[bang] nu stiu sa-mi activez PM si nu stiu nici daca pot pt ca sunt membru incepator MIRIA monica are dreptate nu trebuie sa te duci la o scoala anume trebuie sa-ti gasesti un instructor bun si daca andreea zice ca cel cu care a facut ea e bun si sta si in zona eu zic ca e perfect fetelor hai ca azi am limbarnita,va astept la povestit....afara ploua asa ca haideti MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by monica-elizabet
miria, eu cred ca nu-i chiar asa de important sa te duci la o scoala anume ci sa-ti gasesti un instructor bun si sa-i zici sa vina sa te ia de-acasa in drumul lui cu alti elevi...[:D]pe parcurusul orelor. monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Exact asa face. E omul afiliat la o scoala, dar eu n-am vazut-o la fata. A venit cu chitanta de examen completata si a fost ok pentru mine.
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [hop]Lamaitele: Andre_ea-Ileana-Olim-DianaR[hop]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andreea, pai asa o sa fac! Numai sa ma mut o data, ca m-am satura cu alergatura asta! Acuma s-a mai stricat si vremea, tocmai cand raman singura, ca-mi pleaca jumatatea o saptamana.[xx(] Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina "Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...