Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere...25


Recommended Posts

Salutare fetele! Dory drum bun! Am vazut ca vreti sa va apucati de soferie. Foarte frumos dar mare atentie la instructor. Eu am avut parte de un super instructor si tare bine mi-a prins. M-a plimbat prin tot Bucurestiul, nu avea doar cateva trasee pe care sa le fi facut iar si iar si iar. Nu tipa, glumea cu noi, ne dadea bomboane, ne explica tot ce vroiam sa stim, ne si lasa sa facem greseli ca sa vedem pe pielea noastra cum e. Pentru mine scoala de soferi a fost o placere, niciodata nu am fost stresata ca am din nou ore sau ca ma sui din nou la volan si niciodata nu mi-a fost frica in trafic. Asta in scoala, ca dupa aia....dar asta e alta poveste. Eu oricum conduc destul de rar asa ca desi am carnetul de vreo 2 ani, inca sunt la stadiul "conduc ca o cizma" Mai vroiam sa va zic ceva dar nu mai stiu ce. Pfuuuiiiii, mama lui de neuron!!!! [gravi] 21+ [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetelor, vad ca azi scrieti si nestrigate[:D] noi suntem treziti cu noapte-an cap, alex a plecat la gradi si era cam somnoros fiindca eu am stat pana tarziu sa termin curatenia in bucatarie si ei au stat dupa mine[bang] azi vreau sa aspir un pic si sa spal geamurile...sper sa ma lase ruxi sa nu zica ca ma ajuta si ea[:D] va pup si sunt prin zona monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, si-a revenit neuronu' si mi-am adus si eu aminte! Mire - Din cate imi aduc eu aminte, ca sa iti activezi PM-ul, trebuie sa mergi in meniul din stanga paginii, sa intri la Mesaje private iar acolo trebuie sa bifezi casuta respectiva si gata. Ia incearca si vezi daca reusesti (ca io ti-am explicat acum din ce mi-am adus aminte) Pup fetele [gravi] 21+ [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinuto neuronul ca neuronul, dar pe mine chiar cred ca ma lasa memoria. [hot]Am momente cand sunt zabauca si uituca rau de tot![xx(] Pai, instructor bun vreau ca asta-mi trebuie doar, nu?! Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina "Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, vazusem ca in discutie intrase si chestia cu scoala si am vrut doar sa accentuez faptul ca cel mai mult conteaza instructorul si nu scoala. Din pacate instructorul cu care am facut eu scoala nu mai este printre noi, ca altfel cu mare mare drag v-as pune in legatura cu el. Bravo Mire!!!!!![bis][bis][bis] Hai ca mi s-a desteptat neuronu' de-a binelea. O prietena buna si draga, care mai sta si la scara vecina, face scoala de soferi. Si o data cu ea si sora'sa si sotul din dotare. Si toti trei fac cu acelasi domn. Ma intalnesc maine seara cu ea, ca iesim sa il sarbatorim pe sotul meu care de ieri a schimbat prefixul (a facut 30 de ani), si o intreb cine e, cum il cheama, cum e, etc etc si intru si va spun. A, inca un amanunt: scoala e pe undeva prin zona din cate am inteles eu de la ea. Va pup, sa aveti un weekend frumos. Alina [gravi] 21+ [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...