Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere...25


Recommended Posts

ba io's aici da' ce sa fac...sa vorbesc de una singura[:D] am terminat si in sufragerie, mai am maine in dormitor sa fac asa o curatenie generala si prin dulapuri, sortez hainutze, geamuri, tras mobila si alte nebuneli... baia cu faianta si toate aferente le las pentru luni. monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

monicutza,pai tu muncesti sau stai de vorba?![:D] uite,ca mai e una ratacita pe la calculator.... cica si yo mucesc [:D]se vede,nu?! da,harnicutz mai esti tu...eu nu stiu cand o sa fac chestiile astea casnice,cred ca in ultima saptamana,de dinainte de Paste! ziceam, ca tot am intrat la discutii sa spin si eu "la multi ani" sotului Alinei...si sa aveti un weekend frumos! va [pup] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai ce harnicute sunteti! La mine zugravitul s-a prelungit. Facem si baia de serviciu si dureazaaaaa. Asa l-as da afara din casa pe zugrav ca m-am saturat. Nici nu stiu cand facem curatenie si gatit. Mai ales ca e o adevarata aventura cu Tudor. Offf!
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [hop]Lamaitele: Andre_ea-Ileana-Olim-DianaR[hop]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, andre-ea spor la treaba, of tare-i greunc adn nu ai unde sa duci copilashul si zugravesti in casa...noia vem noroc cu mama saraca ca de fiecare data cand suntem plecati pe undeva ea aduce zugravii si scapam si de stre si de facut curat dupa ei[:D] va pup pe toate, sa aveti un we minunat monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup]buna dimineata fetelor, in sfarsit am reusit sa mai intru si eu ca am avut musafiri si am fost si plecati,astazi am fost si am impartasit copilul si sunt ff multumita pt ca de craciun nu am reusit ca era cam racit ANDREEA da este ff greu sa nu ai unde sa mai lasi copilul si eu sunt la fel si mai ales cand esti in zugraveala,dar asta e.....eu am fost in constructie si am trecut.... MONICA pe unde esti? n-ati mai iesit?curatenia ai terminat-o ca eu am facut-o de 2 ori pana acum pupici la toate fetele si o duminica placuta,noi maine mai intram ca pleca la mama[pup] MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Am intrat doar sa va salut si sa fac prezenta la inceput de saptamana [:D], am citit pe sarite din urma, multumesc fetelor care ne-au spus drum bun, am mai vazut ca unii zugravesc, unii isi cauta instructori pt. scoala de soferi, poate voi reusi sa fac si eu scoala desi sotul nu vrea sa ma lase, imi spune ca nu e soferia de capul meu [alcool] si asta ma ambitionat si mai tare. Intru mai tarziu acum ma duc sa spal biberoanele [xx(] si sa pregatesc micul dejun al Alexei, deci sunt in zona [;)]. Dory & Alexa [zana] http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=23
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Multumesc de urari. Deci....scoala de soferi de care va spuneam este pe Petre Ispirescu - pe langa Piticot, iar instructorul se numeste Cosmin Balasa. Prietena mea e multumita de el acum...vedeti si voi ce si cum. Cum a fost weekendul vostru? Ca noi ziua de sambata ne-am petrecut-o punandu-ne termopane si punand gratiile la loc. Apoi am iesit in oras si ne-am intors pe la 2-3 dimineata. Iar ieri...in casa. N-am dormit deloc bine azi noapte asa ca acum mi-e un sooooooooomn de abia ma tin pe picioare. Sper sa treaca repede ziua de azi. Va pup pe toate si va doresc o saptamana frumoasa. [gravi] 22 + [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata fetelor weekendul nostru a fost fff agitat dar in acelasi timp misto,am avut musafiri si drept urmare astazi trebuie sa strang la greu[bang][bang]si ieri am fost la mama am mancat bors de peste,somon la gratar,crap prajit,am stat afara in curte la terasa ca a fost caldut DORY bine ai venit hai mai intra si tu pe la noi dar ce o fi cu celelalte fete,MONICA ia mai striga tu odata catalogul de intilneala nu mai ziceti nimic? MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...