Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere...25


Recommended Posts

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Sunt obosita de mor si fara chef! I-am facut Damianei vacc. aseara si m-a tinut treaza pana la 4 dimineata. Nu cred ca era din cauza vacc. totusi,[hot]. In fine, era de-a agitatie de ma manca pielea de nervi. Acuma sunt singura. Sotula plecat pentru o saptamana. Imi plangeam de mila ca stau singura, dar cred ca ne va face bine o pauza. are o fire agitata si reuseste in ultima vreme sa ma irite, desi au imi pastrez cumpatul foarte bine. [amoras] Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina "Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi zice ca scoala de soferi nu-i de mine. O spune atat de vehement de umneori ne certam, alteori o las balta, dar indiferent de ce zice tot imi vine in minte. In plus, chiar am nevoie pentru ca asa sunt dependenta de el si nu-mi place deloc. Cu toata comodotatea mea, care ma trage de multe ori inapoi, trebuie sa o fac! Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina "Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi partea cea mai dureroasa este cand trebuie sa mergem la vreo petrecere, padure etc., si vrea si el sa bea o bere [:D], asa ca de fiecare data trebuie sa mergem cu taxi [xx(], plus ca el in cursul saptamanii este plecat la serv. de dimineata pana seara si masina sta in strada degeaba si eu nu pot pleca cu fata departe de casa niciodata [:(!] Dory & Alexa [zana] http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=23
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eeee, pai, e pacat sa nu beneficiezi de avantajul asta![:D] La noi e altfel, avem masina veche in parcare nefolosita pentru ca mergem numai cu cea noua. Asa ca, masina am, dar carnet ioc! Al meu e de-o comoditate de si la paine se duce cu masina. Si se da mare sofer![xx(] E de un misoginism si de-o incapatanare pe care n-am mai intalnit-o la nimeni![xx(]Si din pacate si-a camuflat-o cu diplomatie mult timp.[xx(][xx(][xx(] Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina "Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, deci numai la noi a fost invers ref carnet soferi si masina[:D] eu cand l-am cunsocut pe sotul meu aveam permis de la 18 ani si masina...el avea permis de muuult timp si masina o tinea in garaj ca statea in centru si peste tot ajungea mai repede pe jos decat sa scoata masina[:D]dar am inceput sa iesim pe ici, pe colo si conduceam numai eu, ba uneori il conduceam eu acasa[:D]ca deh...aveam masina...si incet, incet l-am convins sa reinceapa sa conduca, a fost f simplu... niciodata nu a fost vorba ca eu sa nu mai conduc...Doamne fereste si tot timpul ma lauda ce soferitza buna sunt eu[:D]si toti, mai ales barbatilor nu prea le vina sa creada ca el recunoaste si chiar spune asta[:D] hai ca azi nu strig catalogul ca e luni si e lumea obosita dupa we...dar maine...la apel cu voi[:D] va pup pe toate si mai fug prin bucatarie ca am mancarica pe foc...apoi trec iar la smotru[:D] va pup pe toate sa aveti o saptamana plina de realizari monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MONICA ce mancarica buna faci azi? trebuie sa ma apuc si eu de smotru dar nu am nici un chef,dar lasa ca poate sa mai astepte ca oricum vineri imi monteaza balustrada si oricum se face iar mizerie asa ca de sambata trei zile stau in curatenie pana atunci mai trag mata de coada fetelor eu o sa il sun pe tipul ala care mi-a dat andreea numarul si o sa iau cateva ore sa imi revin si cred ca va invit la padure pe urma sunt si eu prin zona,am bagat niste rufe la masina si acum ma apuc de geamuri,bleah[bang][bang][bang] MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...