Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere...25


Recommended Posts

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

"neata, Dory! Da-mi si mie adresa! Dar cand mi-o dai sa-i si inaugurarea[:D] adica trimite-mi si niste pozite cu voi[:D], Pozele mele sunt atasate la semnatuta. Unele dintre ele, fireste. Tu pe unde stai?[:D] Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina "Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dory, ai ajuns inaintea mea sa scrii[:D]. Pe cine credeti ca am vazut azi in timp ce cautam pe la magazine carucior de papusi (pentru al meu baiat[:D])? Pe Alexa in carucior. M-am uitat si m-am tot uitat la ea si am decis ca ea e, asa ca am cautat cu privirea in magazin si am vazut-o si pe Dory. Saraca s-a uitat ciudat la mine ca o intrebam de vorba[:D], ca nu ma stia dupa chip. Incet, incet o sa ne cunoastem toate si face to face.[bis] Mire, da, acolo nu mi-a dat in cap sa ma uit[:D] Ce chestie, fix o luna intre copii. Voi de ce nu veniti in Sebastian? Ca eu constatam ca noi cunoastem numai fetite si parca as vrea sa se joace fi-miu si cu baietei. Miria, uf, cam departe Panduri. E pe acolo un alt parc, cred ca e chiar mai frumos ca Sebastianul nostru prafuit. Eu nu la petrecere ma gandeam, vroiam sa stiu daca ne vom vedea prin parc. Dar e bine primita si invitatia la petrecere[:D]. Turtle, ai postat la subiectul pe care il abandonasem. Sper sa citesti si aici. De la McDonalds mai sunt 3 statii pana la piata Rahova. Piata de legume este pe parte stanga in sensul tau de mers. Sper sa gasesti ce cauti.
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [hop]Lamaitele: Andre_ea-Ileana-Olim-DianaR[hop]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ANDREEA noi de obicei vara mergem in sebastian pt ca numai pana ajungem acolo facem jumatate de ora si lenea e mare,avem un parculet vizavi de noi intre blocuri si acolo ne mai ducem,DORY il stie,ma rog daca se poate numi parculet ca arata jalnic[bang],dar mai stam si la noi in curte sau pe strada ca avem avantajul sa stam la curte si sunt fff multi copii apropiati de varsta pe strada asa ca la vara o sa venim o intreaga ceata in sebastian,si avem si baieti[:D] MONICUTA tu ce faci gatesti de nu ne mai spui nimic? fetelor eu astazi am fost sa caut o papusa pt o fetita ca suntem sambata invitati si vreau sa va spun ca sunt tare in urma la capitolul papusi,am luat una care face pipi,suge si plinge cu lacrimi,am ramas tare uimita ca exista asa ceva,cand ma gandesc la papusile aradeanca cu care ma jucam eu asta mi s-a parut OZN[bang] daca am baiat ce sa fac,dar nu-i nimic ca poate fac acum o fata[:D],inca ma gandesc sa mai fac un copil dar nu stiu ce sa fac este o chestie fff dificila,sa ai 2,poate imi spun fetele cu mai multi copii cum e mai bine [pup][pup]la toate fetele si suntem in apropiere[pup] MIRE http://new.photos.yahoo.com/mirela_s79
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetelor, eu sunt intr-o stare de kko, nu am chef sa fac nimik(mai am si rushii pe cap)[bang], nu am dormit azi noapte aproape delok, ruxi a facut febra mare dintr-o data asa inexplicabil(nu va zic ce scenarii am in cap ca iar are otita)dar ma mai calmez la gandul ca poate ii iese acea ultima masea si poate este de la ea....nici nu stiu ce sa fac...iar sa merg la dr...offf...maia stept sa vad daca mai face sau nu... nici pe alex nu l-am dus la gradi azi fiindca eram capie si nu ma puteam misca la ora aia, plus ca nici el nu dormise prea bine din cauza ruxandrei care s-a tot zmiertait toata noaptea[bang]si am zis ca nu-i bai daca nu merge... va pup pe toate monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaa, stai la casa Mire! Chiar acum ma uitam la pozele voastre in ideea ca poate recunosc baiatul. Dar nu[V]. Si ma miram ce living mare aveti. Eu pe unde am fost in vizita in Rahova (apartamente) toate camerele erau minuscule. Monica, of, sper sa fie de la maseluta. Pupam Ruxita![pup]
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [hop]Lamaitele: Andre_ea-Ileana-Olim-DianaR[hop]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce parc este pe la Panduri? Ca nu-l stiu! Dar chiar dac imi ziceti vreunul tot la Sebastian imi voi face plimbarea.[:D]Pai, puteati sa scapati de Vineri in Post![:D][:D] Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina "Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...