Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere...25


Recommended Posts

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

hihihi Andreea abia acum ii cumperi carut? De asta vara vroia [pup]. Si ce intalnire va dati voi nene?[:D] Stiu ca v-ati intalnit intr-o zi in parc dar seara nu venim acolo....asa ca nu stiu de ce ti-a tras clapa Tony. Eu nu am mai trecut de foarte mult timp prin Sebastian, sambata am fost dar eram cu totii 5 fraieri ca era cam vant.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by aissa Si ce intalnire va dati voi nene?[:D]
[:D][:D][:D] Ne-am vazut duminica in parc si ma intreba daca vin si luni ca iese si el cu Ale pe la 5. Eu am fost luni in parc dar pe ei nu i-am vazut. Inteleg ca parcul pe care il frecventati voi e camp arat acum[:D]. Poate asa va mai vedem la fata.
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [hop]Lamaitele: Andre_ea-Ileana-Olim-DianaR[hop]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nndreea, probabil ca ma-m uitat ciudat ca eu cunosc ft multe andree si nu mi te aduceam aminte [:D].Ma bucur ca ia-i gasit lui Tudor carucior, se joaca cu el?? Miria, ce poze ai gasit tu mamica ca nu am trimis nici una [:D], din lipsa de timp.Promit ca diseara dupa culcarea Alexei sa pun ceva poze, chiar si un filmulet daca va merge. Monica, si Alexa a fost ,mai smiorcaita azinoapte [bang], motivul nu-l stiu, cert este ca dupa ce bea lapte se linisteste, offff, nu stiu cand va renunta la laptele de noapte [alcool]. Motivul nostru pt. care nu prea ajungem in Sebastian este acelasi ca si al Mirelei.Mireluto, cred ca la vara o sa ne mutam la tine la curte ca la noi in casa o sa ne coacem, apartamentul nostru este ft. calduros, iar vara bate soarele toata dupamiaza pe partea nostra [bang][bang][bang] Dory & Alexa [zana] http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=23
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mama ce harnice ati fost fetelor. Io nici nu stiu ce pot spune azi ca am niste zile cumplit de complicate la munca si sunt zapacita de tot de cap. Dar am o intrebare la cele dintre voi care sunteti mai vechi in plimbarile prin parcul sebastian: aveti idee cum putem face sa anuntam pe cineva sa vina sa repare zonele de joaca ? ca toate leaganele sunt rupte langa casuta jandarmilor de exemplu. io am incercat sa aflu ceva la primaria de sector si am dat peste o tanti atata de acra .... de parca era soacra-mea. yak Raluca, leoaica cu [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralcatis/album?.dir=/9588"]Pui Nazdravan[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MONICUTZA - Imi pare rau ca nu te simti bine, dar iti trece pana te mariti, nu?[pup] Imi pare sincer rau si te inteleg in privinta fetei! Ca stiu prin ce-am trecut eu! Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina "Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...