Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere...25


Recommended Posts

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

miria, multumesc...zau eu nici nu contez, daca ea s-ar simti ok eu as putea sa merg si intr-un picior...n-aa mai avea nimic[:D] dar daca e sa fie iar otita, iar o luam de la capat cu antibiotice, picaturi, nopti nedormite...of...numai mama sa nu fi...si la mine parca-s la "dublu" toata...cand ma lasa unul...ma ia altul monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA DIMINEATA la toate fetele ce fac copilasii bolnaviori?speram ca bine ANDREEA si pe unde stati voi in parcul sebastian in care parte a parcului ca poate vin vreodata si sa stiu unde e gasca ce face TUDOR a inceput sa manince? DORY va asteptam no problem avem unde sa dormim toti,eu sa stii ca am un calmababy pt andreas si cand ii dau dintisorii sau este mai agitat ii dau vreo 3ml si poate sa doarma si el linistit,pt ca am vazut ca ai probleme cam des noaptea cu alexa si asta este doar din plante,nu are contraindicatii si este super,eu sunt fff multumita MONICA da-ne vesti bune RALCAT si eu as vrea sa se faca ceva dar nu stiu daca se mai poate deja oamenii sunt crescuti in stilul asta,nu cred ca mai poti schimba ceva,dar poate cu timpul se va mai schimba ceva si la noi...... fetelor am fugit la treaba vorbim mai tarziu va pupic pe toate[pup][pup][pup][pup][pup] MIRE http://new.photos.yahoo.com/mirela_s79
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata la toata lumea! M-am sculat cu noaptea in cap de i-am facut analize fii-mii, iar acuma cand am ajuns acasa, a adormit. N-am chef de nimic si nu pot sa fac prea mare galagie ca nu vreau s-o trezesc. Imi era asa mila de ea si aveam niste emotii de n-am putut sa vorbesc nimic. Mi se uscase gura intr-un fel![alcool] Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina "Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Astazi am chef sa vorbesc.....chiar si singura.[hot] Imi era un somn cand m-am intors de la doctor de am atipit 1 ora fara sa vreau. Ca tot dormea DAmi.[:D] Iar acuma inainte de plimbarica m zis sa vad ce mai faceti, dar somati la greu.[:D] Pupici la toata lumea! Mai incerc dupa ce ne intoarcem.[:D] Dory, cum vad pozele ca nu ma pricep?[batcap] Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina "Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica cum e Ruxi? Da, parcul de la Sebastian, ala mic de pe colt unde stateai tu de obicei e arat, doar casuta a ramas. Au scos tot, nu ca mai era mare lucru, au mutat groapa de nisip in coltul unde era balansoarul, au trasat niste alei unde probabil vor turna beton sau sa puna dale ceva si in rest nu stiu ce fac. A au scos si gardul si au imprejmuit cu unul naspa de plasa, sper sa-l schimbe ca e cam aiurea acum. Insa nu stiu cand or pune la loc leaganele. Cineva zice de reparat.... Pai in cei 2 ani de plimbare ai mei prin parc am vazut ca dimineata sunt reparate si seara rupte iar. Se suie copii mari, se dau tare si se rup. Nici astia nu pot repara non-stop si din pacate multi din vecinii nostri sunt certati cu civilizatia. Asa ca nu stiu cine le repara dar am vazut ca asta vara au scos singurul tobogan, ala de la spalatorie si nici acum nu l-au mai pus. Acum am ramas si fara asta din parcusor....ma pune Ale sa o dau pe tobogan pe picioarele mele, vai mie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...