Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere...25


Recommended Posts

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetelor, va multumesc ca v-ati gandit la ruxitza mea, este bine...Doamne ajuta, nu a mai facut febra dar tot a mai fost putin zmiertaita si tuseste(destul de rar...dar tuseste)d e fapt tusim toti din casa...probabil ca asa se manifeste virusul...cu tuse prelungita. cristina, multumesc de info...deci acum obligat-fortzat tre' sa vin in sebastianul mare[:D]ah abia astept sa ne vedem toate...ce ziceti organizam din timp o intalneala...asa cam in 2-3 saptamani?[:D] miria, of saracutza dami[pup]i-a laut sange? eu trebuie sa ma duc cu ruxi sa-i fac si eu nsite analize cat de curand dar mi-e asa mila de ea...si tot aman...stiu ca e o prostie... Dory,mire[pup]si voua o zi buna tuturor monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cris, nu zic ca e prea multa civilizatie in Sebastian, dar nici autoritatile nu se grabesc sa repare. E nenorocita aia de groapa sapata langa celalat loc cu leagane, cred ca de 1 an si n-o astupa nimeni. Au imprejmuit-o la un moment dat cu un gard. Acum tot gardul e rasturnat in groapa, plus ca e plina cu apa. Si fi-miu toata ziua alearga la "apa" sa arunce pietre. Mire, in principiu stam la leaganele de la intrarea principala. Mai rar stam la celelalte leagane, cand mai sta acolo vreo mamica pe care o cunosc. Miria, esti cam departe de Sebastian. Panduri chiar nu e in Rahova. Ai de mers cam 3 statii de autobuz pana in Sebastian. Si cum spuneam, Sebastian e jalnic. Parcul de langa voi nu stiu cum se cheama. S-o numi chiar Panduri[alcool]. Am trecut doar pe langa el, nu prin el.
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [hop]Lamaitele: Andre_ea-Ileana-Olim-DianaR[hop]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica oricand oricum. Zici tu cand poti si ne vedem, siguuuur! Abia astept. Andre_ea da....ai mare dreptate asa e cu groapa aia o stiu si eu. Dory pentru chestia aia cu semnaturile spune-mi daca te descurci in engleza ca nu stiu. Noi am invatat de pe site de pe photobucket si daca stii engelza cat sa intelegi acolo un mesaj unde e foarte bine sistematizat iti dau link. Daca nu, o sa traduc eu. Aucm il caut mesajul ca nu stiu de ce mi-a disparut din Favorite.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...