Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere...25


Recommended Posts

  • Răspunsuri 298
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetelor, mai da' ce matinale ati fost azi... si eu m-am trezit mai de dimineatza ca mi-a plecat sotzul la pescuit cu noaptea-n cap[:D]dar si acum beau la cafea si trag de mine[:D] azi nu fac nimik...doar gratar cand or ajunge acasa pescarii[:D] pup pe toate sa aveti o zi buna monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cu-cu cu-cu sau cucuriguuuu...cucuriguuu sau[zz][zz] hello fetelor ce faceti pe unde sunteti? eu sunt prin zona, azi facem masa pescareasca...bineinteles cu peste cumparat ca tati si prietenii au fost la pescuit sportiv[:D]nu cu japca cum zic ei...[:D] eu is tare fericita ca am mai slabit nitel...nu stiu cum am reusit ca bag in mine ca sparta...am 61,5 mancata bine si imbracata[:D] ruxi e binishor, a dormit bine azi noapte fara sa mai tuseasca deloc, si mi s-a parut ca am simtit si un coltishor la ultima masea care trebuie sa iasa...poate scapam si noi odata de problema dinti[:D] va pup pe toate sa aveti o Duminica placuta monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna si de la bine la sfarsit de we. Noi de dimineata am dus fata la mama, o lasam si la noapte , pt ca am avut mult de alergat azi cu treburi. Acum asteptam pe cineva la noi , apoi vom plecat iar pt. o ora , asa ca nu stiu daca mai apuc sa intru pe ziua de azi. Va pupic pe toate. Dory & Alexa [zana] http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=23
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna fetelor![hia] ce frumos va distrati voi...sunt invidioasa![alcool] eu in loc sa invat,am un soooomn de BB!! asa as dormi de parca acum sunt in crestere....[:D] am trecut sa va salut,am citit tot....si va [pup] si va doresc sa aveti o saptamana frumoasa si BB sa fie sanatosi! Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv! *GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3] --------------------------------------------------- Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, macar de ar fi plimbari de distractie, dar sunt de nevoie, ca alergam numai cu treburi [bang], dar cine stie, poate or veni si vremuri mai bune[:D]. Acum fug la baie ca azi am facut niste ciuperci la gratar si sunt neagra pe sub unghii de cand le-am curatat [alcool]. Dory & Alexa [zana] http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=23
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Ca deobicei in ultima vreme intru pe fuga sa va salut si sa va doresc o saptamana minunata.Am facut putina ordine prin casa, acum intru la dus si fug sa-mi iau printesa acasa de la mama. [pup] toate fetele. Dory & Alexa [zana] http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=23
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUNA DIMINEATA, ce fac vecinutele?beti cafeluta? eu nu am mai intrat in weekend pt ca am fost invitati la niste prieteni,a facut fetita lor 2ani si am fost la petrecere a fost party de copii,foarte fain a fost,dar cel mai nasol este ca ne-am ales si noi cu niste mucisori si o tuse speram sa treaca repede dar nici voi nu prea a-ti fost disponibile,am vazut ca nu prea ati vorbit ,fata de alta data haideti cu intilnirea aia dati aici o ora si o data sau v-ati razgandit? MIRE http://new.photos.yahoo.com/mirela_s79
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...