Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere(35)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

buna dimineata fetelor VICKY LA MULTI ANI!!!!pt DANI sa fie sanatos si sa aiba noroc in viata,pupici si tie si petrecere frumoasa noi nu astazi maine ne intilnim cu nasul lui andy ,abia astept sa vad cum o sa reactioneze amandoi,pana la urma nu i-am mai luat nimic pt ca sunt in pana de idei dar o sa ii fac pachet si il trimit mai aproape de craciun vicky multumesc pt ideile de cadou dar el e mai modern nu prea ii plac chestiile vechi si din lana,adevarul ca nici mie....[:D] va pupic pe toate si va doresc o zi buuuuuuuuna MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire, depinde de gusturi. La verii mei s-a potrivit, si pe gustul lor iar casa lor de la tara e undeva la munte, e o casa veche de lemn (te crezi in Tara povestilor) si s-au potrivit cu tot ansamblul. Multumim de urari[pup]! Iti spun luni cum a fost tortul[:D]. Dar am luat de la ei prajituri, si au fost super[pofta]! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani MIHNEA de Vicky! [s] [s] [s] Si succes azi la vaccin [:(] Monica, nu, deocamdata e un moment foarte inoportun pentru bebe 2. Daca as ramane acum insarcinata, as pierde cu siguranta postul din Luxemburg si nu vreau asta in niciun caz. Asa ca ma feresc cat pot de o sarcina acum. Poate in 2-3 ani, dupa ce incepe Maria gradi...Dar inca nu suntem 100% hotarati pentru bebe 2. [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lexi, multumim frumos de urari[pup]. Doar ca Mihnea e baietelul Violetei, al meu e Dani[;)]. Nu refuz mielul, dar nu cred ca au la Luxemburg[:D]. A facut vaccinul azi (2, unul in fiecare mana[:(]) dar a fost curajos si nu l-a durut, doar a "piscat"[:D]. Maine e ziua lui, de fapt el e nascut pe 24, dar azi s-a serbat cu colegii. I-a indulcit dupa vaccin[:D]. Mire, stai pe Antiaeriana? Pe unde? Aveam o fosta colega de liceul care statea pe Triunghiului. Ce fain petreceam la ea in curte... Amintiri din tinerete[hippi]... [pup] fetele, ca eu acus plec spre casa, ma asteapta socrela sa o ajut la preparate[pofta]. Un wk placut va doresc. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor astazi m-am intilnit cu VICKY care este o draguta,mi-a adus un platou de prajituri sa ma cinsteasca de ziua lui dani si au avut mare succes,i-am servit si pe colegii mei si i-au sus toti LA MULTI ANI lui dani,si ii luase un tortulet frumosssss cu fructe,cred ca asa o sa-i fac si eu lui andy vineri de sf andrei,pupici[pup][pup] DORY pe unde esti,n-ai mai dat nici un semn.... MONICUTA ce mai faceti voi? MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna feletor! Astazi am avut treaba la serviciu, am si predat, sapt. viitoare mai am sa merg sa-mi fac lichidarea si sa-mi iau cartea de munca pt. ca astazi nu au fost la serv. nici contabilul sef nici directoarea generala care sa-mi semneze hartiile.Am plecat si mai devreme, inainte de terminarea programului pt. ca am mers la fata, si am venit acum acasa si imi astept socrii care vor ramane la noi la noapte.Maine o iau pe Alexa acasa, as fi vrut sa o iau de astazi dar ma rugat soacramea sa merg maine dimineata cu ea in Europa sa-si ia niste marfa de pe acolo [xx(], asta e nu am ce face.... desi nu-mi place deloc sa merg acolo. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...