Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere(35)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata. Monica, ma bucur ca Alex se simte mai bine. Ce fete harnice sunteti[biz][:D]! Eu sunt cam necajita, daca pe Dani nu-l doare burtica sigur tb sa-l doara altceva, asadar aseara l-a durut inima, cum spune el (o durere in piept). Si nu e prima oara. Ma gandesc ca e si din cauza ca e f. emotiv, nu are deloc incredere in el, si cum zilele astea d-na le tot da teste si dictari, probabil sta cu grija[bang]. Uneori nu stiu cum sa mai procedez[bang]... Va [pup]cesc pe toate si spor la treburi, ma duc sa beau cafeaua cat e fierbinte si sa mai[cit] pe-aici. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Fetelor, mii de scuze ca nu am mai intrat pe forum dar nu am avut timp.Vineri de la serv. ma-m duss la fata, apoi am venit acasa si au venit socrii mei care au ramas la noi peste noapte. Sambata dimineta ma-m dus cu ei in Europa (eu nu am luat absolut nimic pt. noi ca nu am avut ce, erau numai tampenii si scumpe rau), apoi am fost in PGB si au luat niste fructe si legume pt. magazinul de la tara.Dupa ce am terminat cumparaturile cu ei am fost a ai mei si am luat fata acasa, seara a venit sora lui Adi cu sotzul si au ramas la noi peste noapte. Duminica au venit finii in vizita si au plecat seara tarziu. Luni am gatit. Ieri a avut de alergat toata ziua cu treburi . Astazi sper sa fiu si eu putin mai libera. Vio, imi pare sincer rau de vestea pe care ne-ai dat-o, dar daca asta a fost voia lui D-zeu...., trebuie sa intelegem.Ma bucur ca tu esti ok.Mihnea ce mai face? Monica, imi pare rau de ce am auzit de Alex, cum mai este acum? Ieri nu am avut timp sa merg la banca sa pun banutii pt Alexandra, dar ia-m spus mamei ei ca urmeaza sa ii primeasca si ia-m spus sa-si scaneze analizele si sa le puna pe site-ul respectiv, site care este facut de o prietena de-a ei si am vazut ca ar mai avea nevoie de unele corecturi pe acolo, spre ex. La date de contact si conturi nu si-a scris numele titularului contului , doar id-ul de mes [bang].Astazi sau maine merg sa-i pun banutii de la tine si o sa-i pun si din parte mea. Mirela pupici la puil cumintzel. Va pup fetelor. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monica,n-am abandonat subiectul.....da' yo ciuhu-huuuhuuu noaptea nu prea umblu[:D]...yo dorm.... uite abia acum beau cafeaua![;)] Viky,mai da ceva din emotiile lui Dani si la Mihnea ca asta asa doarme pe el...... n-am vazut cat e de nepasator...asta sigur o sa traiasca 1000 de ani! ieri iar a pierdut stiloul,nu stie de caplul lui... carnetul de note nu-l mai are,caietul de abecedar asisderea.... nu stie daca le-a luat doamna,daca le-a lasat pe undeva sau daca si cand le-a avut... am zis ca i le leg de gat...si mi-a raspuns "pai ,nu o sa mai pot respira!"[^] eu nu inteleg cum parintii copiilor daca vad un stilou in plus nu il dau inapoi !!!!! si nu e primul stilou pierdut...' taica-su a zis ca nu-i mai cumpara altul,sa se duca fara stilou la scoala sa vada cum e cand nu ai cu ce scrie,dar parca poti sa-l lasi asa?![bang] la matematica a venit cu un test la care a luat numai B! si doamna a scris NU ESTI ATENT![bang] cand il intrebi ceva stie daca vrea,daca nu vrea nu mai stie nimic,zici ca e batut in cap[mariaj] eu chiar nu stiu cum sa-l mai iau... la romana a dat dictare...a scris .....dar cu picioarele! asa ca,nu stiu cum e mai bine.... sigur ca faza cu durerile in piept nu e de bine!tb sa vezi de la ce e.... Dory,multumesc,am primit PM-ul si ti-am raspuns,ramane cum am stabilit... Mire,tu ce faci?! Lexi,cand plecati? va pup pe toate [pup] mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua fetelor ce sa facem suntem bine,chiar mult mai bine,SLAVA DOMNULUI... cu pregatiri pt ziua lui andreas si plecari la munte,speram sa avem zapada si totusi vreme buna,dar vedem noi pana atunci.... VICKY nu prea e bine daca-l doare in capul pieptului,sa-l vada un doctor sau macar cel de familie,oricum multa sanatate si[pup][pup] DORY cam rarut pe aici,de data asta te iertam dar data viitoare nu mai scapi[sm] MONICA voi cum mai sunteti?sper ca mai bine[pup][pup] LEXI m-am gandit sa ne intilnim joi seara in jur de ora 19.00 crezi ca se poate?[pup]si pe mariuca VIO lasa ca asa sunt cand sunt mici,eu de exemplu la al meu nu imi dau seama se niste chestii: acasa vorbeste in continuu si de toate,cand mergem undeva nu mai scoate o vorba,poate o fi si al meu tot aerian,imi dau eu seama mai tarziu....[pup][pup]va pupacim si pe voi si lasa-l incolo de stilou,bine ca nu l-a pierdut pe cel cu care ziceai ca ia facut tu facultatea[:D] va pupic pe toate si va doresc o zi buna MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire,cine e Andreas? nasu'? mult noroc la munte.... noroc de zapada multa si sa va distrati! stiloul meu nu l-a pierdut insa atat l-a indesat in capac ca nu mai iese de acolo nici daca-l tragi cu clestele...si-mi e teama sa nu-l sparg....deci,nu stiu daca mai e functional! asa ca tot un fel de pierdut e si asta! apoi Mihnea nu mai e chiar mic,de acum ar tb sa fie mai constiincios.... dar nu e! nu-l doare nicaieri de nimic! sau cel putin nu se manifesta! da senzatia de indiferenta.... ca anul trecut la serbarea de final,la gradi mi-a spus ca are emotii si nu stie cum o sa recite poeziile(sau poezia ca nu prea s-a inghesuit doamna lui sa-i de poezii mute!)...deci,eu cred ca e si el emotiv,dar se stapaneste.... acum ,sigur ca nu vreau sa fie nici emotiv ca nu e bine,dar as vrea sa fie putin mai reponsabil,sa-l intereseze macar ce se intampla cu lucrurile lui... eu cred ca face asa pt ca are de toate! daca pierde stiloul,nu-i nimic imi cumpara mami altul.... daca i-a stricat un copil ceva,zice la fel,nu-i nimci imi ia mami altul....si asta nu e prea bine! dar nu stiu cum sa-l fac sa fie responsabil! singurul mod de-al face sa-i pese ar fi sa nu-i mai cumpar nimic... ca nici faza ca-i iau din banii lui nu mai tine! sau ca nu-i mai cumpar jucarii ... asa ca la tine nu e cazul,e prea mic al tau ...dar ,exista un inceput in toate! [:D] mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirclau, e ok joi la 19. Pana atunci sper sa ajung acasa. Adica maine, nu? Vio, imi pare tare rau dar ma bucur ca esti puternica. De plecat plecam eu cu sotul pe 10 sa cautam locuinta, ne intoarcem de sarbatori apoi plecam cu totii in jur de 27-28.12. Monica, tu cand faci cinste ca ai castigat concursul? [;)]Eu inca mai astept bunatatile [pofta]. [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio, al meu e in extrema cealalta, adik exagerat de sperios si emotiv[bang]. Dar stai linistita, ca nici el nu da pe dinafara in ce priveste responsabilitatea, e drept ca nu a pierdut nimic, dar nu tine minte ABSOLUT DELOC ce le cere d-na. Parca le vorbeste celorlalti 18 si nu si lui[bang]. E de-ajuns sa scot cartea si sa deschid la pagina cu pricina sa citeasca ca el deja are lacrimi in ochi si un nod in gat, parca ar vedea pe Bau-Bau. Si stie, dar se sperie ca nu stie sau ca greseste[bang]. Si nu-l cert, nu-l pedepsesc, tot timpul spun ca e cel mai destept, cel mai cel, doar doar o prinde putina incredere in el. Si la dictare se pierde, incurca literele... daca dictez cuvinte, l-am pierdut, daca-i spun sa scrie literele invatate, le stie[alcool]. Maine avem sedinta, sa vad ce mai zice d-na de el[xx(]. Poate are nevoie de psiholog, de un ajutor ceva, ca sunt si eu mai pierduta ca el cand il vad asa. Mirela, am vb cu cineva si o sa merg cu el la un control total si amanuntit(biorezonanta), fara analize si ace, ca e satul de dr. pana peste poate. Si il inteleg. Acolo sigur aflu ce are, sa ma linistesc si eu. Acum stiu, durerile de burta dim sunt din cauza emotiei, ca in wk nu are nimic, iar dupa ce vine de la scoala nici atat. Durerea in piept o pun pe seama pozitiei, nu vrea sa stea drept si pace. Doar sa-l leg de scaun. Lexi, bafta, sa gasiti un apart.care sa va placa. Va [pup], ca [fuga]acasa la puiul meu. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, vad ca a fost ceva activitate pe-aici... vezi tu vio...mai bine ca ai nostri asa mai nepasatori [:D] decat ca Dani constiincios...Doamne vicky baietelul tau o sa ajunga super departe...e un ambitios...bravo lui!!! [pup] lasa ca o sa mai creasca el putin si o sa invete sa-si stapaneasca emotiile...pana tunci icnearca sa-i spui mereu ca el este f bun si nu are de ce sa-i fie frica, sau sa aibe emotii... vio [pup] ...eu la faza asta cu stilourile si umbrelele sunt maestra la pierdut asa ca nu as avea ce sa-i zic [:D] dar sa-ti zic ceva...eu nu cred ca le pierde pe toate...poate i le mai si fura...cel putin eu asa pateam [bang] desi eram la lic de muzica, lic cu pretentii vorba aia...din cls 1...veneam fara ceva acasa...lasam pe banca sau in banca si pur si simplu disparea... [bang] asa ca poate nu-i vina lui in totalitate...lasa sanatos sa fie el ca o sa-i cumpere mami altele [:D] lexi, acum suntem in post...da fac eu cinste...nu raman asa [:D] oricum facem o intalneala cand vin, ok? va astept pe toate fara abs ca le pun nemotivat [:D] Dory, stai linistita ca nu-i nici o problema, cand ajungi, ajungi...fetelor eu asteptam sa zica Dory, dar uite va zic eu [:D] ca nu aveti cum sa va descarcati nervos pe mine decat asa [zz][neand][haibat] virtual [:D] nu stiu daca ati citit cu atentie mesajul lui Dory dar este vorba de o fetitza tare bolnavioara (Dory asteapta sa stranga mai multe detalii si poate deschide la umanitare ceva) dar pana atunci parintii fetitei au nevoie de ajutor ca sta numai prin spitale, eu si Dory deja am pus acolo cate ceva si ne-am gandit si la voi care niciodata nu ati ezitat sa ajutati cu ceva si fiind aproape ne putem intalni una cu alta...acum cand noi ne pregatim de sarbatori altii stau prin spitale, pe mine ma omoara o simpla tuse a lui alex daramite sa fii fost asa bolnavior...Doamne fereste! o suma mica poate sa aduca un pic de usurare in sufletul parintilor Alexandrei...daca vreti sa ajutati o contactati pe Dory. Nu stiu daca este chiar ok ca am scris aici despre asta...asa ca rog moderatorii sa ma atentioneze si sterg mesajul si folosesc mesageria privata...am vrut doar sa castigam putin timp...va multumesc [flo] Mire, va urez distractie placuta si sa aveti o vreme ca in povesti [pup] va pup pe toate numai bine monica mami de alex [bonjovi] si ruxi [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de Post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...