Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere(35)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by MIRCLAU
VIO ,andreas este baiatul meu caruia eu ii spun in toate felurile si pe el tot andreas si cristian il cheama [:D],nasul este grec si el a luat nume grecesti pt ca mi-au si placut ca altfel nu le puneam MIRE MAMA DE BAIAT NAZDRAVAN
imi place numele Andreas,e deosebit.....banuiesc ca si pustiul![pup]normal,doar e de-al nostru... mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Vio, pup baiatul nazdravan, am primit pm-ul tau. Viky, pup si baietelul timid. Moamaaaa, Mire, deja ma-m speriat la cat de tare mai amenintat si incerc sa ma conformez, sa scriu cat de des pot, sper sa reusesc sa ma si tin de cuvant [alcool].Ma refer aici ca de sapt. viitoare incep serviciul si nu stiu ce timp o sa mai am. Astazi vine nasul, nu?o sa stea la voi?, petrecere frumoasa. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, acum am vazut ca ai scris tu despre Alexandra, eu una sper din tot sufletul ca mamica fetitei sa poata sa scaneze actele care ia-m spus si sa pot sa postez un anunt la umanitare, pt. ca stiu cat se chinuie cu micuta si nu as vrea sa ma pun in pielea nimanui care trece prin astfel de situatii, si mai cu seama sa stii ca aici in Ro. copilul tau mai are decat 6 luni de trait iar in alta tara se poate trata boala lui si sa nu poti ajunge acolo sa ti-l tratezi. SUMA DE CARE ARE NEVOIE PT. A PLECA ESTE DE 40.000 e.ACEASTA FAM. ARE DEJA 5 CREDITE FACUTE PT. TRATAMENTELE FETITEI, in plus mai au un baietel mai mic(2 ani), care se afla in grija bunicilor la tara si nu au mai putut ajunge la el macar sa-l vada darmite sa-i mai duca ceva din toamna. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma-m gandit si eu la o iconitza, insa as vrea sa fie ceva util pt. ei sau ceva mai deosebit sa le placa,cumnatei mele stiu ca ii plac serviciile de masa cu farfurii patrate si stiu ca nu are asa ceva, ii mai plac chestii decorative cu fier forjat sau ceramice decorative deosebite, trebuie sa merg prin oras sa vad ce gasesc. Dory & Alexa [zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

aaa..daca sti cam ce-i place si de ce duce lipsa atunci e super ok [:D] spor la cumparaturi [:D] monica mami de alex [bonjovi] si ruxi [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de Post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Sunt in viteza, am intrat sa va salut, am si treaba la serv, plus ca fiul cel mare m-a anuntat ca vrea sa-si caute un job (are ceva part time acum) si tb sa gasesc pe cineva sa stea cu Dani[bang]. Asa ca sunt in cautari, si de job pt el (cautam toti 3, eu , sotul si impricinatul[:D]), si de o d-na pt. Dani. [pup]mamicile si copilasii. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica, pai tu cand vii? Nu de alta dar s-ar putea ca atunci sa nu mai fiu eu prin preajma. Dory, de ce boala sufera fetita? Oricum e groaznic, sper din suflet sa stranga banii cat mai repede si micuta sa se faca bine. [ruga] O sa incerc sa dam si noi ceva, dupa ce-mi intra salariul. Vicky, descriindu-l pe Dani, parca m-ai descris pe mine cand eram mica. Exact la fel eram. Problema e ca teama asta de a nu gresi o mai am si acum si din cauza ei gresesc mult. Adica mi-e frica sa nu cumva sa gresesc si din cauza fricii ma pierd si gresesc mai rau. E super nasoala senzatia, din cauza asta eu n-am avut niciodata incredere in mine. Plus stresul in plus la servici, ca normal ca atunci cand gresesc se infurie sefa pe mine si iese cun discutii si scandal, et. E ca un cerc vicios. Poate ca o discutie cu un psiholog l-ar ajuta sa depaseasca starea asta. [pup] baietelul! [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...