Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexy ( 114)


Recommended Posts

eu marturisesc sincer ca ma uit mai mult la dans decat la restul. oricum fiecare caz e o tragedie pt cei in cauza. si oricum nu cred ca ramane vreun caz nerezolvat. precis sunt vazuti de persoane cu bani si ajutati. cel putin asa cred si sper. si acum sa zic de Banica. mai mie imi place tare mult cum prezinta. e super. imi place ca n-are bat in fund,ca e natural ,ca e haios si ii bate la fund pe toti prezentatori si pe toate prezentatoarele. inclusiv si fosta si pe actuala sotie. Iulia Vantur chiar nu are nici un talent.[:D] e tare nesarata. si ce puii mei coafura a fost aia din capul ei? ziceai ca are 1000 de ani. a,si cica e cu Moga![alcool]dupa mine sunt total nepotriviti. ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
[url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by mariussimiuc
quote:
Originally posted by Bimilit
quote:
Originally posted by Danelutza Monico buna faza cu politistul, dar si ala prost a executat la foc automat [alcool].
sa avem pardon[alcool],politistii nu e prosti , asa e ei[:D].
Zise nevasta de politist! [:-)))]
[:I][;)] Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

era Bula in desret.fata morgana.......bula zareste mai incolo o masinarie si cand ajunge in dreptul ei vede scris pe un ecran:"pentru 1$veti avea un contact sexual de calitate".bula se scotoceste de bani si gaseste 50 de centi pe care ii baga in masinarie si apoi isi intoduce organul in locul cu pricina...un urlet sfasie tacerea pustiului, iar pe ecranul aparatului scrie""la 50 de centi ascutim creioane!!!!!!" Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In Ardeal se striga vecinii de pe-un deal pe celalalt: -Maaaa...vecinee!... -Care-i baiu maaa?!... -Tu ce-ai dat la vaca ta cind o fost beteaga? -"Fotoghin" maaa!... Trece o saptamana... -Maaa...vecinee! -Ce-i baiu maaa...? -Da-poi ce-ai zis c-ai dat la vaca ta cand o fost beteaga? -"Fotoghin" maaa... -Pai da` vaca mea o murit mai!... -Si-a mea maaa... Un copil se juca in nisip. Vine un politai si-il intreaba: - Ce faci? - Un politai! - Si din ce-l faci? - Din apa, nisip si kk! Politistul se supara si-l urmareste pe copil, dar nu-l prinde. A doua zi,la fel: - Ce faci? - Un politai! - Si din ce-l faci? - Din apa, nisip si kk ! Iar se alearga, iar scapa copilul. A treia zi, acelasi scenariu: - Ce faci? - Un pompier! - Si din ce-l faci? - Din apa si nisip. - Si kk nu mai pui? - Nu, ca atunci iese un politai. la maternitate o negresa,o ardeleanca si o olteanca...nasc astea si asistentele le incurca copiii!se gandesc ele ce sa faca si il cheama pe ardelean (pe care il stiau mai destept sa isi aleaga un copil.vine asta,se uita la copii si il ia pe negru!asistentele indignate:ce faci domnule cum poti sa...la care ardeleanu:no domna draga,unu dintre astia albi e oltean si nu vreu sa ma risc!!! MIKI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ardeleanu` cu soacra sapau linistiti cartofii, cand dintr-o data trazneste in apropierea lor. Ardeleanu`: No... Mai sapa ei ce mai sapa ... trazneste mai aproape de ei... Ardeleanu`: No ma... Iar sapa ei ce mai sapa ... si o trazneste pe socra-sa... La care Ardeleanu`: NO ASHE MA !!! Vine Ionel odata suparat pe scoala... Tatal il intreaba:"Ce s-a intamplat fiule de esti asa necajit"? Ionel:"Mai tata,sunt f sup pt k am doar note de 3 si 4 si oricat as invata eu iau aceleasi note". Tatal:"Lasa fiule..Nu e nici o problema,noi sa fim sanatosi"! Termina cu chiu si vai Ionel scoala,iar dupa 10 ani merge si el la intalnirea cu fostii colegi.Dupa terminarea petrecerii,Ionel vine acasa si este intrebat de tatal sau cum a fost: Ionel raspunde:"A fost bine,m-am intalnit cu Marian care a ajuns inginer,Maria e secretara,Oana e directoare..." Tatal:"Si tu..baiatul tatii!" Ionel:"EU AM RAMAS SANATOS..." Un taran american si unul roman se intalnesc la un moment dat. Romanul il intreaba pe american: - Mai, tarane american, fermierule, spune-mi si mie cat pamant ai acolo la tine? - Mai tarane roman, spune americanul, eu ma urc dimineata in masina si tot merg, si merg, si merg pana seara. Si tot pe pamantul meu raman. No atata pamant am eu in America. Taranul roman ramane gura-casca, face o pauza prelunga de gandire, dupa care spune: - Apoi ma, masina de aia am avut si eu. gata. nu mai am chef de nimic.( asta nu-i banc [:D] ) MIKI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helou gagici. Mey io am fost o albinutza vrednicutza si am facut curat in toata casa plus sapalat si papa.Am curatzat la spanac o ora si fi-mea sigur nu va papa.Cica e "kk" [bang].Il pap io sa ma fac mare. Miki a cetit colegu articolul? [:D] Banano ai luat pastila mey? [neand] Bi daca te-ar auzi colegu'???[:D] Alinutza treci la "calatol" [:D] Am vb aseara cu Liana pe mess si mi-a zis ca a vazut bebeii.Si cand i-a vazut a bufnit-o plansul.Si aia a crezut ca e suparata ca are 2 [:D][:D][:D] Leano nu te mai trezisi? Hai la o cafea ca nu fumeaza nimeni aci [:D] [pup] ca a terminat masina.Ma duc sa intind tzoalele.E asa frumos afaraaaaa......[bis] [bis] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...