Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicutze sexy ( 114)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by ange miha,treaba cu tortuletul si concursul a fost serioasa? nici acum nu ma prind[alcool]
Cami,am glumit meyyy...[:D] Ce premiu as putea sa dau in afara de unul virtual? [:p] Stiam ca n-a iesit cum trebuie si voiam sa stiu unde am gresit... [url="http://forum.desprecopii.com/forum/pop_photo_rating.asp?mode=clasament"]Suntem in top 100, multumim tuturor[/url] [;)]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 293
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

miha, eu inainte sa vad tortul tau ma gandeam sa torn gelatina si fructe amestecate in 2 palnii ca sa iasa si sfarcurile[:D] ref concurs cred ca, cami a crezut ca participi cu tortul la vreun concurs si trebuie sa iei vreun premiu ceva[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pahar][pahar][pahar][pahar][pahar][pahar][pahar]..........pentru feteeeeeeeeee! va pupam , ne era al naibii de dor de voi...stau pana diseara la mama mergeee net-ul!!! [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee92d9ae480526e99ab42"]Just.........Maria[bis][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu-s nervoasa pe voi, Doamne fereste. Am cu totul alte motive. Gen oboseala iesita din comun, nu mai dorm de 2 ani si incep sa ma satur. In fiecare dimineata la 4.30 cel tarziu 5 am desteptarea, asta dupa ce ca ma scoala de cateva ori pana atunci. Am o sefa idioata si cu probleme mari care se poarta ca o nesimtita cu toti ca deh e firma ei. Vreau alt job, nu gasesc, ma simt rau dpdv fizic. S-a stricat transmisia la masina mea (300 de dolari sa traiasca la multi ani), vin socrii intr-o luna si n-am nici macar pat sa-i culc (alti bani alta distractie) si stau 1 luna si sper sa nu aiba fitze de musafiri ca o iau razna. Lucrez si sambata, nu mai am nici o viata sociala si nici nu am nervi sa vad pe nimeni. No cam asta. Tulai faina e viata. Olga I'm a sailor peg And I lost my leg I climbed up the topsails I lost my leg I'm shipping up to Boston I'm shipping off To find my wooden leg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cami eu am facut crize de fiere si indigestii si migrene cam de la 12 ani nu cumva Maia are asta? era destul sa nu imi pice ceva bine si vomam 3 zile regim, somn, lichide Olga I'm a sailor peg And I lost my leg I climbed up the topsails I lost my leg I'm shipping up to Boston I'm shipping off To find my wooden leg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

olga, eu zic ca daca vin socrii pe la voi ar trebui sa fie o luna de relash pentru tine, sa te ajute, atunci te poti odihni mai bine noaptea si poate reusesti sa mai iesi si in orash...eu chiar asa le-as spune cum "ar intra pe usha" ca sa stie ca nu-s "musafiri"[:D]...adica o forma eleganta...vezi tu[:D] monica mami de alex(7 iunie 2001)[bonjovi]si ruxi(16 dec 2004)[zana]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...