Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ce faci daca te inseala?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 71
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Guestus
Ala care inseala o sa fie in cerul no 14 daca ii spuneti sa plece din casa.....fericire mai mare pe capul lui nici ca se poate. voi asta vreti?
Pai daca fericirea lui e in alta parte, de ce sa mai fie retinut inutil? Elle_seb May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Guestus
Ala care inseala o sa fie in cerul no 14 daca ii spuneti sa plece din casa.....fericire mai mare pe capul lui nici ca se poate. voi asta vreti?
nu neaparat va fi in al 14-lea cer. fostul meu sot a fost surprins neplacut de faptul ca l-am expediat din casa dupa ce am aflat ca m-a inselat, dar a acceptat, spunandu-mi ca o sa imi para rau si tot la el o sa ajung pt ca am sa vad cum e sa fiu mama singura, cu un copil de 2 ani, si fara serviciu (depindeam financiar de el). el vroia sa am rabdare cu el, sa ii treaca "indragostirea". eu am stiut ca nu am sa pot uita ceea ce a facut, as fi preferat atunci sa fie atat de destept incat sa nu aflu, dar daca nu a fost..., ceea ce a fost mai bine pentru mine, uitandu-ma la realizarile pe care le-am avut de 3 ani incoace. Cristina si Mihnea Stefan In lucruri simple ma regasesc si cand zambesc si cand traiesc si doar o clipa imi e de-ajuns sa visez...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am mai spus si cu alte ocazii ce as face. ca si elise, l-as impacheta frumusel si "pa si pusi". intre timp am sunat avocatul si , vorba lui ocebine (sau ocebinei, ca e femeie), am sunat si la banca sa ii inchid conturile. as vrea insa sa vad parerea voastra la postul de mai jos:
quote:
Originally posted by dar celelalte ce fac ca la noi in ro e greu sa fii femeie singura si daca mai ai si un copil...... doi ce poti face
de ce e mai greu in rom decit in alta parte sa te descurci singura? e drept ca sint femei mai puternice care se pot descurca si femei mai slabe care prefera sa indure si sa ierte decit sa fac pasul dar eu cred ca astfel de femei se gasesc peste tot, nu numai in rom. Lorelai si fetele - Livia si Maya (18 ianuarie 2005) ****pt. poze click pe casuta galbena de mai sus (pagina personala)****
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Elle_seb
quote:
Originally posted by Guestus
Ala care inseala o sa fie in cerul no 14 daca ii spuneti sa plece din casa.....fericire mai mare pe capul lui nici ca se poate. voi asta vreti?
Pai daca fericirea lui e in alta parte, de ce sa mai fie retinut inutil? Elle_seb May you always have Love to Share, Health to Spare and Friends that Care!
poti sa raspunzi, Guestus? de ce sa il mai retii? iti poti imagina cum te simti? zepellina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...