Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

PIERSICUTZE de 2006 (2)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by andreea25
aici recruta [:D]. hehe super locurile vizitate de tine Sarillico.ce mi place cum descri,parca ma si imaginez pe acolo... fetele io sar la next question ,ca asta cu hoinaritu' nu am multe la activ si numa' in zona,adika munte & mare.frumoasa tara avem ,e drept ,dar ce sa pove ca toata lumea stie [:D]. asa ca mergem simultan,cu 2 confesiuni? sau astept sa terminati voi de pove?
Nu vorbi asa. Eu ador muntele din Ro si, sincer mi-a placut foarte tare Herculane, insa am o mare slabiciune pentru Sinaia. Imi pare locul ideal pentru orice varsta orice vacanta. Si ca sa raspund totusi la intrebare cel mai mult mi-a placut in Insulele Capri, insa nu am fost pe banii mei. Vorba Iulencai: traiasca serviciul! Nu ma vad ducandu-ma cu familia acolo, insa in momentul in care am fost m-a impresionat Mediterana si gradina hotelului in care am fost primiti. Orice suvenir era scarbos de scump-e tara milionarilor doar, si totusi plutea in aer ceva special. Am mai vazut si Napoli-mi s-a parut [xx(], am fost in Tunisia (in mai multe localitati in Sud, nu numai partea de Nord turistica), Egiptul ma mai asteapta ca-s multe de vazut...DAR inimioara mea asteapta Parisul...offf, offf si suspina...sper sa apuc ziua aia (nu-i nici un emoticon pentru una cazuta in strachina cu melancolie?)! Mami cu doi [url="http://picasaweb.google.com/etnomoon/ColajPtComunitate"]lei[/url] paralei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 291
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...