Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(15)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 192
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neatza la inginere! claudia, [:-)))][:-)))][:-)))], figura puiutzul tau! am ris cu lacrimi! mie krisztina mi-a zis dupa ce m-a vazut vopsita ca esti frumoasa ca esti mama mea si trebuie sa ai grija de mine! ieri pe fii-mea de-abia au putut sa o scoata din bazin. toti erau afara deja, urma o alta grupa, ea nimik[:D]. ratusca, ce mai! sa aveti o zi buna, robi s-a trezit la 7.45, acuma e fresh, cere atentie, asa ca...am treaba[:D] Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare kati in valcea nu mai exista serviciu de urgenta pt copii. daca e o problema te interneaza direct sau suni un dr care contra cost iti vine acasa. am apelat si eu o data la salvare cand avea alex 4 luni si chiar te tin foarte mult la telefon. in acel timp poti sa ajungi la spital. ma bucur ca ai o ratusca. andra o ia si ea pe urmale fratelui si plange cand o scot din cadita. aseara nu am avut nici caldura, nici apa calda asa ca am sarit peste baita. dupa ce a realizat fata ca nu face baie ci doar o schimb s-a pus pe urlat. sanatate multa si sper sa scapati fara antibiotic. claudia si eu ma abtin foarte greu cand vine vorba de ciocolata. ieri i-am cumparat lui alex doua prajituri si parca mi-a parut rau ca a mancat tot si nu mi-a lasat si mie. tinem pumnii sa iasa bine botezul. culoarea la par eu zic ca e frumoasa ca doar si eu m-am facut asa dar te obisnuiesti mai greu. eu tin minte ca mai demult imi faceam si unghiile intr-o culoare ciocolatie ca imi venea sa le mananc cand le vedeam. nici lui alex nu i-a placut cand mi-a vazut culoarea parului dar s-a obisnuit. ioana bine ca ati scapat si de vaccin. pupam locul dureros. miki multa sanatate piticilor! anca inca o data felicitari! noi suntem bine. andra incepe sa-si faca un program. acum suge mai mult titi si e cuminte. vrea sa stai mai tot timpul cu ea dar din pacate eu mai am mult de lucru. am vorbit acum la cluj si a ramas sa discutam cand mergem de sarbatori acolo. sincer abia astept. nico, mami de [zana]Andra 09.08.2007 si [bonjovi]Alex 21.07.2003 [url="http://www.flickr.com/photos/9282960@N06/"] poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Ce mai este nou prin lume? Intr-un final am si eu o zi mai usoara. Seful a sunat ca nu vine, a dat directivele dar macar nu deschide cineva de 100 de ori usa in 5 minute sa vada cum merge treaba. Aseara dupa o saptamana si jumatate am reusit si eu sa o vad pe fetita mea si pe sotul meu ca am avut calculatorul de acasa la depanat. M-am bucurat ca un copil mic! In rest nimic nou decat vrema urata de aici. Nu este frig dar este umed si asta iti taie tot elanul. Va pup si sa aveti o zi buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cine vrea un bb? e mare ca are deja 3 luni![:D] am mult de lucru si andra vrea in brate sau sa ma joc cu ea. acum o invat tastele. bona se chinuie sa il culce pe alex apoi pleaca. sa mai spun si ca rufele asteapta sa fie intinse, am o tona de calcat si nu am aspirat de cateva zile? e ca la nebuni la mine si sotul are si el o zi plina. tuinea si la noi e urat afara. cati ani are fetita ta? probabil ai mai spus dar nu am citit tot din urma. nico, mami de [zana]Andra 09.08.2007 si [bonjovi]Alex 21.07.2003 [url="http://www.flickr.com/photos/9282960@N06/"] poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa ma mobilizez sa termin un raport in we? Ar cam trebui sa muncesc 8 ore dar imi e foarte greu sa ma apuc de munca [bang]. In rest eu nu fac prea bine, copilul a facut circ 1,5 ore in seara asta, era obosita si nu-i convenea nimic desi am fost cu ea 2 ore la un magazin Toys'r Us si s-a jucat pe acolo cat a poftit. Otilia, sotul Vlad si gogosica Ana Maria (18 Decembrie 2004) [url="http://community.webshots.com/user/otiliav78"]Pozele noastre[/url] si [url="http://www.dropshots.com/otiliav"]Filmulete Ana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut gagicile, ce faceti, dormiti? ia poftiti la o cafea, mare, tare, mica, dulce cum poftiti...pt cele cu multe pauze azi-noapte...intravenos!!! Ai mei s-au trezit cu nopatea-n cap, Luca a venit azi nopate la 1 la noi, vine in intuneric, n-are treaba, si drept la noi in camera. Marc se chinuie cu mucii. I-am dus la frizer ieri, mi-a luat vitica aia bani ca pt adulti, si Marc are un parut atata de slab!!! si mai era si fum de tigara acolo! Azi e ziua mamei mele, face 49 de ani si mi-e tare dor de ea! abia astept sa vina la mine, vine in februarie si sta o luna! Noi azi pe la cumparaturi, si de mancare, si papuci de casa imi trebuie pt Marc la gradi, si din aia de balet pt sport ca altfel nu-i lasa! Kati, zici ca ai o broscuta? bine ca-i place. dupa ce ne trec mucii sper sa mergem si noi iar la bazin. Miki, vin maine la o sampanie si o bucata praji!!! va pup, mai vorbim! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis][bis][bis][bis]ninge!!!! frumos!!!!!! dar nu s-a depus decit pe masini si acoperisuri. dar e asa frumos. a avut fata o surpriza cind a vazut. a vrut instant sa facem om de zapada[:D] azi-noapte n-am dormit mare lucru, s-au trezit cu rindul, nu stiu ce a fost, dar acum sunt amindoi fresh[:D] otilia, dar esti bolnava sau "doar" obosita? cit despre circuri, stim si noi din astea, chiar daca a mea e mai mare, tot face circuri(ce-i drept nu prin magazine sau pe strada dar recupereaza acasa[bang]). nico, daca te consoleaza si la mine e bangladesh nu alta!si sunt singura , sotul este la o conferinta, noroc ca este aici in oras, dar tot lipseste de acasa[bang]. trebuie sa aspir, sa fac de mincare si pt noi si pt robi, trebuie sa bag o masina la spalat si ar trebui sa mergem sa vedem o masina(daca mai prindem deschis). asa ca, avem treaba!!!plus ca trebuie sa ne jucam, sa coloram si sa facem experimentele de la fastrackids[:D](circuitul apei in natura!). cristina, ce mai este nou prin lume? nu stiu![:D],. la mine Tv este intepenit pe minimax iar acolo nu sunt stiri[:D][:D]. in rest la noi acasa nimik nou, doar agitatie, ca la toata lumea, banuiesc. va pup pe toate, sa aveti un we placut!!! Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

claudia, am postat deodata! sar'na de cafea! am avut pauze, trei la numar:12.30, la2 la 4.30 si la 7, apoi la 8 m-am sculat ca a plecat sotul la o conferinta, dar oricum se trezise si krisztina.deci, cafea intravenos![:D] sanatate la puiutz! si noi ne mai chinuim cu mucii si tusitul, parca e mai bine totusi! [s] pt. mamika, multa sanatate si fericire!!! Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...