Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(15)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 192
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

distractie placuta fetele! vad ca germania petrece puternic azi!!!! asteptam poze frumoase!!!! magh, totusi ce s-a intimplat? ca am vazut ca ai editat raspunsurile tale din capitolul precedent? ioana, pai daca esti deja nostalgica la ce a fost...[:D] multa santate, ai grija de tine! Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut fetele si mersi ca v-ati gandit la noi, a fost binisor, slujba a fost faina, mult mai faina ca la Marc (din cate imi adus aminte), un popa grasut,tanar da simpatic tare...Luca a fost tare raut, cum am intrat in biserica a inceput circul, au mai fost inca 2 bebei, aia mici si cuminti nevoie-mare, al meu cand se apropia poa de el incepea sa zica"nein, nein" si a mai si tipat pe deasupra, mai ales cand a pus popa pe el o camasuta alba...pai al meu nici la frizer alaltaieri n-a vrut roba aia pe el!!! poze a facut socru-meu, nu le-am vazut inca,sper sa imi trimita un CD cu ele.dar cand i-a turnat apa pe cap, n-a zis nici cir...cred ca i-a placut! apoi am fost la un restaurant grecesc, unde am murit de foame pana a venit mancarea... copii s-au culcat acum ca au fost rupti de obo. si eu ma voi uita acum cu sotiorul la un film. Miki, ati petrecut fain? de fapt trebuie sa fie cheful in toi la voi!!! pupicei si seara placuta! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da..s-a terminat cheful, dar si eu sunt terminata, ca am mai fost catviva copii, asa ca va dati seama ce gradinita a fost aici azi...si cu ai mei 3 care n-au dormit la amiaza, Dar, a fost fain , demult n-am mai simtit ziua mea. Am cinstit si pt voi cand am deschis sampania, si mi-ar fi placut sa va am si pe voi alaturi, ca sunteti fete tare dragute...dar daca nu se poate, o sa va pup dulce. miki-mami de trei muschetari!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata pt cine o fi buna ca eu inca nu m-am dezmeticit! m-am culcat putin dupa miezul noptii ca a trebuit sa ma uit la 2 filme, iar la 6 mi-a dat Luca definitiv desteptarea!!! Dar el a dormit 12 ore, asa ca... Ia haideti sa bem o cafea!Eu sunt deja gata cu prima cana! Oti, multumim, catolici sunt ai mei barbati! Aici asa se obisnuieste, se toarna dintr-o canita putina apa pe cap! Am o febra musculara...cum l-am tinut pe Luca, si culmea ca numai la mine in brate vroia, la tata-su tipa de numa! Marc al meu cam tuseste si nu prea imi place cum se aude tusea lui, ii dau sirop, daca continua tot asa tragem o vizita la nenea dr. O saptamana placuta tuturor! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si io, si io la cafea fuga fugutza!!!![:D] si sunt cu o cana imensa in fata ca altfel nu ma pot trezi. miki, ma bucur ca v-ati distrat fain, o meritati din plin. si apoi, cu oboseala, ce sa facem, om dormi si noi odata...cindva...[:D]. sotul se distreaza cind ma pling ca mi-e somn, imi zice ca lasa ca o sa dorm peste 18 ani[:D][:D][:D] claudia, sa va fie de bine, sa traiasca micul crestin!pai matale de ce nu te culci devreme seara, filme iti trebuie[:D][;)]. sanatate la puiutz, sa-i treaca tusitul! robi nu s-a sculat deloc azi-noapte ci doar dimineata la 6.30 in schimb krisztina s-a trezit de vreo doua ori tusind rau de tot. nu mai stiu ce sa-i dau, la un moment dat parca ii trecuse, acum a inceput din nou[bang]. ne vom infiinta din nou la dr, ce sa facem. sa aveti o saptamina usoara!!! anca, cum a fost la brasov? nico, cum mai stati? gabik, si la voi este iarna?sau doar toamna?[:D] aurora, tot pe la munci, nu mai ai acces la calc? rodica???? Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, fetelor! Iaca, am revenit. Pe scurt: la Brasov a fost fain, emotionant, o sa incerc sa pun niste poze zilele urmatoare [:D]...au refacut foarte frumos centrul (eu nu mai fusesem de ani de zile), chiar nu zici ca esti in Romania (bine, si arhitectura ajuta).....apoi am fost la CLuj care iarasi m-a impresionat cat s-a dezvoltat, ce frumos au facut autoritatile in oras (strazi asfaltate, trotuare refacuta, locuri de parcare, curatenie f. mare, cladiri renovate etc.) si din punct de vedere economic se vede ca orasul este in crestere. Mi-a placut mult la Polus Center (ca la Iulius Mall nu am avut timp sa ajung), am fost surprinsa sa descopar niste firme care in Bucuresti nu exista si preturi super ok. Oti, am cunoscut-o pe profesoara Preda (Daniela, parca, nu?) de la Constructii....am tot incercat sa aduc vorba despre Vlad sa vad ce zice dar nu am putut ca nu s-a ivit nici un context potrivit si na, mi-era nu stiu cum sa ii zic pe fata daca nu poate sa il ajute....ca na, o cunoscusem si eu de 5 minute [:D]. Sincer, cred ca este genul foarte sever...dar nu a dracului...poate ma insel. Cum mai sta Vlad cu examenele? Iepumic [iepu] [url="http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/ankadam_2000/album?.dir=61c2re2&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//fr.pg.photos.yahoo.com/ph//my_photos"]Noi pozici cu Iepi-Mici[/url] [url="http://family.webshots.com/album/560575706QeorwD"]CONCEDIU 2007[/url] All's Well That Ends Well.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...