Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(15)


Recommended Posts

Salutare! am venit si noi de la chef acasa, copii dorm deja de o vreme, au fost rupti, s-au zbenguit pana nu au mai putut, si noi in rand cu ei,vom mai merge acolo cand vremea e urata ca e fain, cand ´oi descarca pozele in comp va pun sa vedeti cateva. Anca, la multi ani sotiorului, sa fiti fericiti impreuna pana la adanci batranete! eu mi-am comandat toata saptamana cate ceva ba la esprit, ba la heine (astia au catalog si iti comanzi din catalog- eu am facut practica aici, si am vazut cum se fac cataloagele, marfa nu arata asa frumos ca in catalog, da ma rog, mi s-a pus pata si mie pe ceva si hop am facut comanda), si ieri am trimis totul inapoi ca nu mi-a placut nimica...Dar am fost aseara in oras si mi-am cumparat o poseta si sunt tare fericita!!! Miki, cum ti-au zis si fetele, du-l la spital, poate fi gehirnerschütterung, trebuie sa te uiti daca vomita, sau o pupila e mai mare, una mai mica...astea sunt deja cateva semne de asa ceva!of d-ne, si mie mi-e frica sa nu cada Luca fiindca si noi avem paturi etajate! Referitor la sauna, eu nu merg in sauna ca mi-e rau, dar in rest toata lumea merge cu placere...insa astea pe aici zic ca atunci cand esti racit, nu e bine sauna!!!daca tu zici ca ti-a facut bine, e si mai bine! aveti grija de voi! Kati, ce-ti face gatul? e mai bine? sanatate si tie! va pupicesc, ne mai auzim maine! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 192
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

deocamdata nu am fost la spital...vad ca nu a mai vomat si topaie toata ziua, oricum sta si azi acasa sub observatie, sa vedem ce face...ma gandesc ca a mancat mult lapte in seara aia si cand i-am facut baie a inghitit un capacel de apa din cada pana l-am spalat pe celalat si pana l-am prins o facuse deja, ca sunt tare obraznici...si poate si de la asta i-a dat stomacul peste cap va pup pt sfaturi miki-mami de trei muschetari!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de urari! Am un sentiment groaznic lunea dimineata [:(]. miki, eu cand aveam vreo 6 ani cazut pe gheata si am dat cu fruntea de trotuar rau de tot, am facut febra instant, m-au luat durerile de cap si am vomat!!!!! Ai mei au chemat salvarea, am stat in pat vreo cateva zile. Nu e de joaca cu chestiile astea, trebuie verificat pt. linistea voastra. Iepumic [iepu] [url="http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/ankadam_2000/album?.dir=61c2re2&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//fr.pg.photos.yahoo.com/ph//my_photos"]Noi pozici cu Iepi-Mici[/url] [url="http://family.webshots.com/album/560575706QeorwD"]CONCEDIU 2007[/url] All's Well That Ends Well.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza fetele!!!! cafelutza pt toata lumea! pt mine o galeata nu ar ajunge. din nou n-am dormit mare lucru azi-noapte: robi a racit tzeapan, are muci girla, se ineaca cu ei, noaptea la 2 am pus aspiratorul in priza ca nu se mai putea. acuma doarme dupa ce l-am aspirat din nou si i-am pus vibrocil(nu-mi place dar n-am avut incotro). claudia, multam! cu gitul am rezolvat-o cu succes cu homeovox, am luat si oscilo, poate-poate scap si eu mai usor de raceala asta. vreau sa va spun ca ieri ne-am destrabalat, eu si copiii: ne-am tuns cu totii. a venit o prietena stilista(de aici de pe forum[cool]) si ne-a tuns. daca aveti chef sa ne vedeti inainte si dupa, am pus poze noi la semnatura in albumul "actiunea freza". miki, bine ca acum sunteti bine, dar inca trebuie sa-l tii sub ochi.sunt f. periculoase cazaturile astea! anca, hai nu fii asa trista ca nu merita! ma duc sa fac ceva de papa, nici nu mai am idei. la noi este urit afara destul de rece(3 grade), robi e racit asa ca trebuie sa ma descurc cu ce am in casa, ca nu pot iesi la cumparaturi[bang][bang] Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[cafea] cu lapte, pentru toate inginerele ca vad ca este mare nevoie. Anca ia o portie dubla sa-ti treaca melancolia, e luni, trebuie sa muncim, sa producem, sa mearga economia [:D]. [s] sotului scorpion, sa-ti traiasca si sa fie sanatos! Kati, sa va fie de bine tunsoarea, ce dragutz ca aveti o prietena stilist. Va sta foarte bine, m-am topit ca l-am vazut si pe Robert bucalat in poze, amandoi sunt tare draguti desi diferiti. Misha, poate fi si de la lapte dar si de la cazatura. Off, numai mama sa nu fii, Ana a avut vreo 4 cazaturi in cap si 2 cucuie, de 2 ori doar s-a invinetit norocul ei ca avea stratul de grasime consistent pe frunte. Otilia, sotul Vlad si gogosica Ana Maria (18 Decembrie 2004) [url="http://community.webshots.com/user/otiliav78"]Pozele noastre[/url] si [url="http://www.dropshots.com/otiliav"]Filmulete Ana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! M-am trezit si eu intr-un final si m-am trezit deja la birou! Lunea dimineata merg ca teleghidata catre birou, norocul meu ca nu e deoarte ca m-ar putea si calca vreo masina la cat sunt de adormita. De dimineata sa ca sa ne faca in necaz a aparut si soarele. Parca-mi zice: azi e luni deci m-am intors si eu la treaba chiar daca voi trebuie sa fiti inchisi in laborator. Azi nu pea stiu cum sa incep asa ca de asta am deschis DC sa vad ce mai faceti voi si poate asa imi vine si mie o idee. Cum toata lumea are cate un copil sau doi de care sa se ingrijeasca si eu n-am ramane decat alergatul de nebuna prin laborator. Anca la multi ani sotului! Sa-ti traiasca, sa fie sanatosi si sa va mearga bine. Misha cred ca ar trebui sa mergi cu el la spital si pentru un control de rutina ca e mai bine sa iei din timp dar poate fi si de la laptic, mai ales ca ai zis ca s-a oprit voma. Katik sanatate maxima si sa ai grija de tine. Otiliav merci frumos de cafeluta. Si mie imi place cu lape chiar daca nu sunt bautoare. Tare frumoasa fetita ta! Claudia nice time! Si eu vreau, si eu vreau! Va pup fetelor si sa aveti o zi super!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare "haideti ca am aparut si eu. dr a fost de treaba si mi-a dat drumu acasa. se pare ca miercuri sunt programata pt ecolaparascopie, azi imi spun de la spital daca se poate, daca nu miercurea viitoare. operatia o voi face sigur dar inca nu se stie cand. profesorul pleaca joi din tara asa ca s-ar putea sa mai amanam o saptamana. partea buna e ca inca mai am laptic. pt asta recunosc ca am trecut din nou pe galactogil, acum am o pompa foarte buna de la aven. sper sa fie cat mai repede operatia ca sa scap. andra se pare ca inca vrea sanul asa ca ma bucur. deci sunt si parti bune in toata treaba asta. va multumesc mult ca ati fost alaturi de mine. o sa incerc sa va tin la curent. pupici tuturor. din pacate nu am timp sa citesc din urma dar sper sa recuperez in timp." mesajul asta l-am postat si la strumfi caci stau rau cu timpul. adica vorbesc mereu la telefon plus ca mai am de facut si un dosar la un proiect, ca doar mia fost dor si de munca [:D]. printre altele cei de la valcea m-au trimis urgent la craiova caci e "un caz prea complicat". am avut o pietricica la fiere care a migrat si am facut icter mecanic. dupa cateva zile de perfuzii, antibiotice si alte alea, fara mancare si cu multa odihna, icterul s-a dus. acum stau ca pe spini pana ma suna de la spital. nici macar nu stiu cum va fi operatia dar sper sa se poata face laparoscopic ca sa ajung repede acasa. nu imi e frica de operatie dar e foarte greu sa lasi copiii si sa stai la spital. acum a venit si soacra sa ma ajute, dar nu poate sa stea mai mult de 10 zile. ma bucur ca am multi prieteni, in adevaratul sens al cuvantului. am lasat copiii cu o prietene si bona. cred ca va dati seama cum a fost sa lasi un copil de 3 uni fara san, cu lapte praf si fara mami! ma bucur tare ca sunt acasa chiar daca merg rapit inapoi. sper sa intru cand pot sa va spun cum mai stau lucrurile. ar fi super sa fie internet si la spital caci ar trece timpul mai repede, dar asta este! pupici multi nico, mami de [zana]Andra 09.08.2007 si [bonjovi]Alex 21.07.2003 [url="http://www.flickr.com/photos/9282960@N06/"] poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am postat si eu o poza cu burtica la miss odiseea sarcinii, daca vreti sa o vedeti se numeste nma (sunt in ordine alfabetica), adica la pag 17. pupici nico, mami de [zana]Andra 09.08.2007 si [bonjovi]Alex 21.07.2003 [url="http://www.flickr.com/photos/9282960@N06/"] poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...