Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Doi colegi stau de vorba: - Ai auzit? a murit sefu'. - Da. Si ma tot intreb cine a mai murit odata cu el. - De ce? - Pai scria in anunt ca "odata cu el a murit unul Dintre cei mai capabili angajati ai firmei noastre..." - Popescule, de ce vii asa tarziu?!!! - Pai, mi-ati spus ieri sa-mi citesc ziarul acasa... Un patron catre altul: - Cum de angajatii tai sunt mereu asa punctuali? - Simplu: am 30 de angajati si 20 de locuri de parcare. Seful: - Nu ma priviti ca pe un sef, ci ca pe un prieten care Are mereu dreptate. La Biroul de Resurse Umane: - Ne pare rau, dar nu va putem angaja, pentru ca nu avem ce sa va dam de lucru. - Pai, asta n-ar fi asa de grav... Seful catre secretara: - Cine ti-a spus ca doar pentru ca te-am sarutat de Cateva ori ai dreptul sa lenevesti toata ziua? - Avocatul meu. Intre colegi: - De ce nu lucreaza Ionescu saptamana asta? - Il inlocuieste pe sefu'. *Angajatul catre sef: - Mi-ati promis ca imi mariti salariul, daca sunteti multumit de mine... - Cum pot fi multumit cu cineva care cere marire de salariu?!* La interviu: - Sunteti casatorit? - Nu. - Ne pare rau, noi avem nevoie de persoane care sunt obisnuite sa se subordoneze... Angajatorul: - Incepeti de luni. Remuneratia dupa merit. - Imi pare rau, din asta nu pot trai. La Biroul de Resurse Umane: - Cautam pe cineva care nu se da inapoi de la nici un fel de munca si nu se imbolnaveste niciodata. - OK, angajati-ma pe mine, va ajut eu sa cautati. Dana 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...