Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cum simtiti trecerea timpului peste voi si copii ?


Recommended Posts

Sunt asa melancolica la trecerea asta a timpului, ma gandesc cum s-a scurs de cand eram in primul rand eu copil (cu bucuriile si tristetile aferente), insa cand il vad pe Raducu cum creste si se face din ce in ce mai mare si independent incep sa-mi pun intrebari?!! Imi aduc aminte ce fericire enorma mi-a adus nasterea lui, n-am putut dormi 3 zile, in care am vorbit intr-una cu el! Pas cu pas cresterea lui de la bb la baietel de 2 ani si 2 luni aproape acum, de nesomnul de la inceput, primele grimase de pe fata lui, primul zambet, primul dinte, primul pas, primul cuvant. Si uite ca am ajuns acum sa stie sa spuna te rog cand vrea ceva si "mesi"(multumesc), sa ne pupe apasat si sa ne stanga tare de gat. Cand il intreb daca ma iubeste, o zi imi raspunde ca da, iar a doua zi spune categoric "nu". Nici nu stii daca timpul iti e dusman sau aliat, ca el ti-a daruit si cele mai mari bucurii si cele mai mari tristeti, dar cred ca bucuria vietii triumfa! Fiecare are portia lui de timp si se bucura de ea, dar ce ne facem cand ramanem fara? Astept sa aud povestile voastre pline de toate cele.... [bb] [bicla] [bonjovi][cavaler]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...