Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Baia Mare gazda Sarbatorii Castanelor !!! (6)


Recommended Posts

salutare tuturor[bis]nu v-am scris demult, deoarece in romania nu am avut nici net si nici timp. noi suntem bine, aseara am ajuns in spania, si deja ne este dor de romania[bang][bang] puiutul meu este un baietel si il va chema Alexadru Marius[copil] va pup pe toate si va doresc o saptamana buna[cool][pup] [gravi]+19 si[copil]Alexandru Marius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 211
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bun venit Malinka. Vad ca esti noua si pe forum, asa ca, iti doresc sedere placuta! Mai zi-ne 2 vorbe despre tine.Unde stai in Baia Mare? Ali multumim de pupici, noi suntem tot pe-afara, tot plecati...mai rar apuc sa intru pe net in perioada asta....nu mai e ca in lungile luni de iarna, nu? Olim pupici la bebelin si sarcina usoara in continuare.Tine-te bine pe cand va creste flacaul! Eu deja ma prind cu mainile de cap cateodata ...al meu cel mare are imediat 6 ani si e jaleeee!! Dar, sa fie cum or vrea, numa sa fie sanatosi![pup] Pupici la toata gasca![pup] ********************************************************** Adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] gagicute de Baia Mare[;)] Adela [pup] pai mai erau si zile cu vreme naspa [;)]... Olim pai ai fost acasa si nu am tras o intalneala???[:(]...[pup] la bebe , felicitari ca e baietel..asta ati vrut si voi nu? Irlandezoooo cum mai e cu intalneala?Ai fost pe la dentist? Te tine zi si noapte p-acolo de nu dai un semn de viata?[:D] Malinka[pup] sa nu-mi spui ca stai in cealalta scara...[pup] la Ianis[cheers][cheers][cheers] Fetelor eu va doresc o zi superba... Ali si [copil] IARINA (16.02.2006) [url="http://www.dropshots.com/ali-iarina"] poze si filmulete Iarina (1),[/url] [url="http://www.dropshots.com/ali-iarina2"](2)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis] salutare nu am stat la maramures decat 48 de ore, si alea in 3 vizite, ca ne-a terminat clujul cu liceenta, sesiunea de anul 1 si finisarea la apartament.Miercuri seara la 21am ajuns la Baia Mare si la 21.15imi facem ochelarii in centru vechi. Nu prea am avut timp de nimic, dar las ca la anu stam mai mult si punem de-o intalneala[:D] va doresc o zi frumoasa tuturor [gravi]+19 si [copil]Alexandru Marius
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...[flo] Despre mine...nu sunt multe de spus...sau nu acum, se vede treaba ca n-am deloc inspiratie...sunt casatorita de aproape un an (19 august) da' locuiesc cu sotul de 3 ani...de obicei e totul roz dar avem si momente super naspa...acum ma pregatesc sa fiu mamica...o mamica de fetita, sper...am eu o obsesie cu asta si nu ma vad deloc mamica de baietel...fac controale, analize, etc...planul e ca in septembrie sa punem de-un bebe...da' acum sa vedem ce-o fi... szaboali...sigur nu stau in cealalta scara...blocul meu are doar o scara...:) e blocul de vis-a-vis cu policlinica Sf. Maria...in intersectie... Sunt din Sighet eu dar dupa ce-am terminat facultatea am tot ramas in Baia Mare...sunt 7 ani de-atunci...Marius, sotul meu e din Satu Mare...deci, cam suntem pelegrini...cand pe-aici, cand pe-acolo...mai nou stam si pe la Bistrita, deh, interes de serviciu...apropo de Bistrita, tocmai s-a deschis acolo o super clinica privata de nasteri...din cate am vazut eu, arata super si pe dinafara si pe dinauntru...nu stiu de profesionalismul doctorilor...dar ideea e ca se straduiesc...Baia Mare de ce e mai prejos...stiu, stiu ca exista Euromedica...dar deja nu mai stiu ce sa cred... Mi-as dori sa fie totul mai usor...chiar de-ar exista doar spitalul dar sa stii ca te duci la un control si doctorul chiar e doctor, stie ce face...iar cat despre nasteri, ce sa mai discutam...situatia actuala nu incurajeaza deloc natalitatea... o zi faina sa aveti...:) "Cerul instelat deasupra mea si legea morala in mine" (Kant)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ali, din pacate nu prea am avut timp de nimic. Am stat la dentist in fiecare zi cate 2-3 ore, chiar daca am avut programare. Am vizitat si neamurile de peste "deal", apoi a venit vremea aia cu ploi. Si nici nu prea m-am simtit f. bine. Sper sa nu te superi pe mine, ca ti-am promis de 2 ori ca ne intalnim, dar e asa scurt timpul ca nu-mi ajunge. In august venim din nou, dar nu-ti mai promit nimic. Ca si atunci avem de ajuns prin Cluj, si in Moldova la socrii. Oricum am nr. tau de mobil . Camelia, mi-am luat bilet de microbus de la agentia tatalui tau, si i-am spus sa-ti transmita salutari din partea mea. A ramas putin surprins. Le-ai primit? [url="http://uk.photos.yahoo.com/mariamuj2000/"]Noi 2 singurei[/url] [url="http://bd.lilypie.com/xm2np1.png"]Cum creste pisoiul nostru[/url] [gravi]14+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Malinka scuze...credeam ca staiin cealalta scara de la mine ca mi-a lasat cineva un comentariu in drop si scria ca e de la Alina si Ianis[:D]...tu l-ai scris?...daca da inseamna ca e o coincidenta[:D]. Irlandezo lasa ca ne intalnim noi ...candva[:D] Olim pai sper sa tragem o intalneala...ce fain ar fi sa va potriviti toate cele plecate , sa fiti acasa si sa ne cunoastem[:D] Adela [hia] si pe vremea asta esti pe afara?[:D][pup] la piticei. [pup] tuturor. Ali si [copil] IARINA (16.02.2006) [url="http://www.dropshots.com/ali-iarina"] poze si filmulete Iarina (1),[/url] [url="http://www.dropshots.com/ali-iarina2"](2)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by irlandeza Camelia, mi-am luat bilet de microbus de la agentia tatalui tau, si i-am spus sa-ti transmita salutari din partea mea. A ramas putin surprins. Le-ai primit?[/teal] [url="http://uk.photos.yahoo.com/mariamuj2000/"]Noi 2 singurei[/url] [url="http://bd.lilypie.com/xm2np1.png"]Cum creste pisoiul nostru[/url] [gravi]14+
Ha ha ha....daca i-ai zis "Camelia"...te cred ca a ramas surprins......asta e al doilea nume al meu si nu il folosim niciodata.Pt toata lumea (mai putin aici pe forum) sunt Adela. dar il descos eu si-l luminez ....sa nu ramana surprins alta data![pup] ********************************************************** Adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Malinka tu stai exact in blocul unde e locul meu de munca....cand muncesc si eu....deocamdata sunt acasa inca aproape un an cu Andrei.Lucrez la agentia de turism de langa Panasonic.Merg destul de des pe-acolo. Daca vezi un carucior albastru deschis cu un copilut blond si f frumos (ce modesta sunt, nu?)si o mamica grasuna langa el...aia sunt eu! Succes in proiectul cu bb.Eu prima oara am nascut la sfarsitul lui octombrie si a fost crunt sa stau toata iarna in casa cu bb.A doua oara am programat sa nasc primavara.N-am ramas insarcinata din prima, am sperat sa raman in a doua luna macar si am avut noroc.Daca nu ramaneam in luna respectiva, amanam pana anul urmator, asa hatarata eram sa nu mai nasc iarna sau in mijlocul verii.In luna mai a fost perfect pt mine si bb![cool] ********************************************************** Adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor...azi e o zi foarte urata...mohorata si cenusie (sunt la Bistrita, deci la Baia Mare nu stiu cum e)...dar eu sper sa va mearga bine-n tot ce faceti...si ziua sa fie frumoasa chiar daca vremea nu tine cu noi... szaboalin-am scris eu ceea ce spui tu...habar n-am cine sunt alina si ianis...:( camelia.tda, acela este blocul...doar ca, dupa cum ziceam, azi sunt la Bistrita, maine la Satu Mare, in weekend la Baia Mare..etc... "Cerul instelat deasupra mea si legea morala in mine" (Kant)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...