Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate! (84)


Recommended Posts

No, hai ca m-ati binedispus rau de tot. M-am trezit ca tot omu' sa ma duc la baie, si am dat un ochi aici...sa vad cum mai evolueaza situatia.[:D] Miha, chiar ti-a revenit moralul. Ma bucur. Cat despre intarcarea lui Alesio...bine-i s-asa.[:-)))] S-a inteles ceva si de-acolo.[flo][pup] Noapte buna incontinuare... Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Diana, sper sa revii asupra deciziei de a nu mai scrie pe forum. Eu cred ca e pacat de atata timp investit in "relatia" asta. Carmen iti sunt datoare cu o explicartie, dar la momentul cand ai pus intrebarea nu puteam sa iti raspund pentru ca Miha nu isi dezvaluise secretul aici. Intrebai care e faza cu mama Omida. La ziua lui Tudor mi s-a parut tare schimbata Miha, parca nu mai statea nicicum camasa pe ea dar si la fata mi s-a parut putin schimbata, fapt confirmat de poze, unde s-a vazut mai bine. Asa ca am adormit cu gandul ca Miha e gravida( mai glumisem noi pe chestia asta pentru ca nu ii venise CM de cand a nascut)...asa ca noaptea m-am visat ca mi-a zis Miha ca e gravida si are 4 luni. A doua zi dimineata la un moment dat mi-am amintit ce am visat si am sunat- o pe Miha.. care era la matern.[:D] Miha, la Ioana mea ii place sa caute in gunoi. Trebuie sa fiu tot dupa ea. Diana tu o mai alaptezi pe Timi? Vladut cum s-a adaptat la gradi? Tot la program scurt e ? Hai te rog, nu poti sa pleci pur si simplu de la acest subiect.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis]Ceau![:D] Si eu sper sa ne mai scrie Diana.[pup] Eu cred ca a fost incarcata atmosfera din cauza ca uneori intelegem si interpretam lucrurile altfel decat sunt ele de fapt. Cu Cipri ma cert uneori pe tema asta , ca intelege tot altceva decat ar trebui, si poate si eu interpretez altfel ce spune el.[:D] [pup][pup]. Venim si noi astazi.Nu stim exact unde, dar gasim noi.[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] IN PRIMUL RAND ,CU INTARZAIERE ,LA MULTI ANI CRISTINA! SI FELICITARI SPECIALE MIHA !!! Si eu nu ma incumet inca nici la al doilea [bang] Bine,ca nici sotzu' nu ma ajuta deloc,dimpotriva,nu mai vrea unul [mariaj] dar cand ma hotarasc,am eu ac de cojocul lui [;)] Despre discutiile din zona,ce sa zic,ca eu sunt cam "vinitura" in zona, scriu din ani in pasti p-aci.Totusi, va pot spune ca totul trece, noi la spiridusi am trecut prin cateva faze maretze ,am avut doua randuri de MEGA-VIRUSOACE ,nu un virusel d-ala amarat [:D].Au fost fete care au plecat si au revenit,unele si-au sters contul chiar si de doua ori si tot de atatea ori au revenit inapoi,multe n-au scris muuulta vreme,doar au citit.Ca sa nu mai zic de cate ori vizitaram si ZZ-ul [zid] Dar in final suntem TOATE impreuna acolo (traiasca messu' ca numai degetele mele stiu cat s-au zbenguit sa le convinga sa revina [:D]) Adevarul e ca nu suntem toate la fel,suntem femei si mai avem si zile de dinaintea CM - pline de toane de la hormoni (cam atunci ne apuca [blabla][:D]) Cu toate astea tinem unele la altele indiferent ca se mai isca ici colo cate o discutie,ca altel ar fi chiar plictisitor,nu? [:D] Eu cred ca si Diana o sa revina printre noi [flo] Ce sa mai zic,acum am aflat si eu de locul ala de joaca de la UTA,chiar ma intereseaza ca e aprope de Vlaicu.La ce distanta de fosta intrare a fabricii UTA e ? E mai in spate? Si eu as veni,dar cum Diana face doi ani abia in 1 ianuarie,e mai piticutza si trebuie sa stau dupa [indecent] ei,nu ca n-ar sta singura,dimpotriva.Dar e prea curajoasa,se baga tot la toboganele mari etc. Si prefer sa merg cand sunt mai putini copii mari,in astfel de locuri sa nu o calce in picioare.Ca si ea tot dupa aia mari e [bang] Poate odata ajung si eu la asa intalneala ... Va las si va urez distractie placuta azi [pup] iar la aradence liniste si pace [grup]
MONI SI DIANA (01.01.2006)
[url="http://www.dropshots.com/moni2"] NOUTATI [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monica , haideti si voi. Ce sa zicem noi astea cu pitici de 1 an. A mea parca vad ca tot in brate o sa fie. Locul e imens , nu au cum sa se calce in picioare, iar Diana e prea mica sa se poate urca la toboganul mare. Este si tobogan micut, sigur nu o sa fie inghesuiala la el. Am pus ieri un link cu harta. e a doua poarta pe dreapta. Cum intrati chiar pe stanga e banca Transilvania, mergeti tot inainte ca e drum marcat, dupa care in capat o luati la dreapta la dreapta http://www.ared.ro/businessparcuta/ Uitati-va va rog pe harta. Intrarea e "poarta 1 " de pe harta iar drumul e gri deschis . Nico si Anca am vazut ieri pozele... sunt niste scumpi maia si Alex. Iar tocana voastra mi-a facut pofta. Cristiana70 tu nu mai zici nimic? va asteptam si pe voi. Carmen, am Cd-ul in poseta sa fiu sigura ca nu il uit. Sper sa gasesti o modalitate sa ajungi. Nici eu nu am masina o sa il rog pe socru-meu sa ne duca. Diana, sper sa iti treaca supararea si data viitoare sa veniti si voi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi de invitatie,poate reusim,dar nu promit.La ce ora mergeti? Si pana la cat e deschis? Eu abia pe la 17 ajung acasa si nu stiu nici la cat se trezeste Diana,uneori la 16,alteori la 18 ... Depinde la ce ora s-a culcat (13-14-15 ..) si cate ore doarme (1-2-3) Si pana mananca,pana ne echipam etc. .... Si noi ar trebui sa luam un taxi,ca masina ioc. Tare as mai scoate-o la distractie,sa vedem daca si reusim azi ... daca nu,macar bine ca stiu de el pe viitor. P.S. Si nu o subestimati,cu catzaratul,se urca singura pe scari la orice tobogan,numai cat intorci capul [bang][bang][bang] Imi cunosc eu opera [:D]
MONI SI DIANA (01.01.2006)
[url="http://www.dropshots.com/moni2"] NOUTATI [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...